Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 237)

22.03.2023, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 237)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 237) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2023-03-22 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Jerzy Lebioda
  Środa, 22.03

  Tytuł powinien brzmieć " Skutki braku miejsc parkingowych"

 2. 2
  +2
  ~ I
  Środa, 22.03

  Policja straż miejska tego nie widzi, czy był jakiś odzew służb po 237 odcinkach sagi. Czy mamy czekać do 5455 odcinka

 3. 3
  +1
  ~ Uczeń I b Jasio Lebioda.
  Środa, 22.03

  Tytuł powinien brzmieć : " Nie przestrzegają kodeksu w imię swego wygodnictwa". Brak to jest specjalistów lekarzy, wykwalifikowanych robotników, nauczycieli, policjantów oraz pełnej opieki wobec osób trwałe chorych i potrzebująch. Miejsca parkingowe w mieście to luksus. Normalnie można je zorganizować na obrzeżach, a po mieście poruszać się komunikacją miejską (a wtedy byłaby i dochodowa i w pełni wykorzystana i nie trzebaby jej ograniczać) lub rowerem, a najlepiej pieszo, bo to dla zdrowia jest.

 4. 4
  0
  ~ jonasz
  Środa, 22.03

  Sugeruję redaktorowi naczelnemu przesłanie tych fotek do naczelnika wydziału drogowego KMP w Elblągu z prośbą o komentarz...

 5. 5
  0
  ~ chcę też tak parkować
  Czwartek, 23.03

  zdjęcie 12 - z samochodów wysiadły dwa zdrowe byki-karki - a za szybą karta inwalidztwa - jak oni sobie to załatwili - to sprawa dla CBŚP i CBA - może by się zajęli tym co dzieje się w budynku na ul. Zamkowej, jak "komisja" jednoosobowa przyznaje grupy uprawniające do parkowania na takich miejscach. Ludzie chorzy z niepełnosprawnością albo odchodzą z kwitkiem albo dostają II grupę czasowo z brakiem możliwości otrzymania karty. Za to zdrowe byki dresowe dostają to od ręki i to na czas nieoznaczony. Ile to kosztuje? ciekawe

 6. 6
  0
  ~ chce też tak parkować
  Czwartek, 23.03

  poprawka - zdjęcie nr 11

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1321740150452