Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 222)

25.01.2023, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 222)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 222) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2023-01-25 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Jamaleg
  Środa, 25.01

  Pytanie dnia . Skoro teren wokół katedry należy do kościoła to czemu za ułożenie kostki na tym terenie zapłaciło miasto ?

 2. 2
  +2
  ~ XD
  Środa, 25.01

  ostatnie zdjęcie petarda, samochód inpostu nie może stać na wjeździe do inpostu? To ich prywatny teren

 3. 3
  --2
  ~ d32freqtjwyk5e
  Czwartek, 26.01

  niedługo ten z aparatem wpadnie do ciebie do garażu i zrobi zdjęcie jak krzywo staniesz... taki nadgorliwy bezrobotny fotograf pasjonat

 4. 4
  --2
  ~ Jerzy Lebioda
  Czwartek, 26.01

  I o czym to świadczy? Za mało jest miejsc parkingowych w miescie. Jeszcze wiecej bloków i wieksze zagęszczenie... a potem wystwaić mandaty.

 5. 5
  0
  ~ ABC
  Czwartek, 26.01

  Samochody pod Katedrą stoją jak pasuje kierowcom. I niestety jak to kościół w Polsce, ma swój bałagan i chyba nic z tym nie chce zrobić. Niby parking jest TYLKO dla uczestników nabożeństw, stoi (o ile jeszcze) tabliczka, która przed wjazdem o tym informuje. W praktyce jednak jest tak, że kto chce to sobie wjeżdża, zostawia samochód na cały dzień, albo i na całe dnie, tygodnie. Jak trzeba to i tam naprawy się zrobi albo pokaże klientowi samochód. Ot taki parking/komis w centrum, w najbardziej reprezentacyjnym miejscu. Jak jest jakaś uroczystość, procesja, czy wydarzenie, to potrafią zrobić z tym porządek, poza tym to wolna amerykanka. Część placu, ta przy Katedrze (brązowa kostka) się do eksploatacji parkingowej nie nadaje, co zresztą już widać. Może miasto znowu opłaci, co się przejmować!

 6. 6
  0
  ~ lolek
  Czwartek, 26.01

  A czy można parkować pod Katedrą, dokładnie przed wejściem do Katedry? Bo stoją tam samochody i tak się zastanawiam. Poza tym stoją też przy odprowadzeniu piorunochronu, a jak się gospodarz tego miejsca na to zapatruje?

 7. 7
  0
  ~ D.
  Poniedziałek, 30.01

  xd no właśnie to nie ich prywatny teren. Tam jest chyba z 140 firm jeśli już. Poza tym zatarasować wjazd kolegom z pracy nawet no super prawda

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4294288158417