Czwartek, 30.05.2024, Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 218)

11.01.2023, 14:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 218)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 218) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2023-01-11 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Qaz
  Środa, 11.01

  Miejsca dla niepełnosprawnych coraz mniej jest respektowane przez kierowców. Polecam aby redakcja sprawdziła parking dla niepełnosprawnych przy szpitalu wojewódzkim.

 2. 2
  +4
  ~ Eryk
  Środa, 11.01

  Dopóki nasze służby ,,pseudo" porządkowe nie ruszą dupy zza stołków dopóty możecie sobie pstrykać fotki, a lenie siedzą w ciepełku, oglądają Wasze wypociny i pękają ze śmiechu.

 3. 3
  0
  ~ Ania
  Środa, 11.01

  Aż przykro na to się patrzy. Pozabierać prawka dożywotnio wszystkim kierowcom z tych zdjęć. Proszę aby odpowiednie służby (policja) zajęły się ukaraniem powyższych właścicieli aut.

 4. 4
  --1
  ~ Nawała czerni.
  Środa, 11.01

  W Komendzie Powiatowej w Elblągu zatrudnionych jest około 450 policjantów różnych służb, w tym na stanowiskach pomocniczych. Natomiast w Elblągu zarejestrowanych jest około 64 000 samochodów osobowych (na koniec 2022 roku 63 693). Jak z tego widać siły są nierówne, a kierowcy z tego tytułu czują się bezkarni. I to nawet wtedy jak policjanci " ruszą dupy" z ciepłych stołków.

 5. 5
  --1
  ~ jak dla wszystkich??
  Środa, 11.01

  a za co chcesz ukarać, kierowcę auta na przedostatniej fotce?? Owszem nie stoi na parkingu, a czy musi?? 1,5 m na chodniku zachowane

 6. 6
  +1
  ~ 321
  Środa, 11.01

  3 świat

 7. 7
  +2
  ~ Aqua
  Czwartek, 12.01

  Zasadność utrzymywania z pieniędzy podatników straży miejskiej w naszym mieście jest wątpliwa. Patrole siedzą w samochodach z włączonym silnikiem i grzeją tyłki. albo jeżdżą bez celu po mieście. Trzeba zmienić komendanta straży miejskiej na takiego, który pogoni swoich podwładnych do pracy, albo zlikwidować straż miejską, a zaoszczędzone pieniądze niech zasilą budżet miasta.

 8. 8
  0
  ~ Pokopoko
  Czwartek, 12.01

  @jak dla wszystkich? Musi. Na starym mieście jest strefa zamieszkania (taki niebieski znak na wjeździe). W takiej strefie można parkować tylko w wyznaczonych miejscach parkingowych

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1955962181091