Czwartek, 18.04.2024, Imieniny: Apoloniusz, Boguslawa, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 205)

24.11.2022, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 205)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 205) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-11-23 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (11)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Teddy boy
  Czwartek, 24.11

  z tym golfem na ostatnim zdj. co jest nie tak, że zdj. jest tu?? jakie przepisy zakazują tak parkować?? i komu potencjalnie przeszkadza ??

 2. 2
  +4
  ~ żyrafa
  Czwartek, 24.11

  ~ Teddy boy-starówka to strefa zamieszkania,parkowanie wyłącznie na miejscach do tego wyznaczonych.auto wjechało jednym kołem na chodnik,a to nie jest miejsce na parkowanie.chyba o to chodzi autorowi.

 3. 3
  +1
  ~ teddy boy
  Czwartek, 24.11

  czyli teraz latamy z aparatem i robimy zdj. każdego mm wystającego auta za linię?? a auta zastawiające przejścia dla pieszych pod UM, Słoneczna, Zielona, Kosynierów nie zauważamy?? chore to się robi.

 4. 4
  +2
  ~ obserwator
  Czwartek, 24.11

  chore to jest właśnie zastawianie chodników i wymówki ,że brakuje miejsc parkingowych więc parkuje gdzie popadnie.

 5. 5
  +4
  ~ Xd
  Czwartek, 24.11

  Wy lepiej zdjęcia tych hulajnóg zróbcie co wszędzie leżą a zwłaszcza na CHODNIKACH

 6. 6
  0
  ~ Wojtek
  Czwartek, 24.11

  Szukanie sensacji tam gdzie nie trzeba a debile łażą po mieście i zdjęcia robią bo mają tak nudne życie

 7. 7
  --1
  ~ old
  Piątek, 25.11

  A najnudniejsze to ma ten od traugutta i górnoślaskiej, ale teraz chyba ma urlop :) . Może pojechał do Gdańska rzucać pod nogi kwiaty straży miejskiej hehe!

 8. 8
  +2
  ~ kierowca 1
  Piątek, 25.11

  wojtek i old,jesteście chyba niespełna rozumu jeżeli sądzicie,że ktoś celowo chodzi po mieście i robi zdjecia.wystarczy rozejrzeć sie dookoła.nie widzi ten kto nie chce widzieć.

 9. 9
  --1
  ~ Anna
  Piątek, 25.11

  Do kierowcy. Bzdury piszesz. Niektóre zdjęcia są absurdalne i mógł je zrobić tylko ktoś kto się nudzi i jego hobby jest łażenie i robienie takich zdjęć. Dla normalnego człowieka liczą się w życiu inne rzeczy. Tylko osoba złośliwa, zgorzkniała,nie mająca znajomych, przyjaciół, łazi, pstryka foty i ma z tego idiotyczną satysfakcję. Aha. I na pewno nie ma prawa jazdy, bo nie ma pojęcia jak wygląda sytuacja z parkowaniem w Elblągu. Może zamiast donosić niech zrobi sobie prawko i zacznie jeździć. Raz dwa zmieni zdanie. Jak to się mówi, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

 10. 10
  --1
  ~ teddy boy
  Piątek, 25.11

  podobnie z tym fordem k koło Bramy targowej, co tam jest nie tak?? komuś przeszkadza przejść, przejechać?? i jakie przepisy zignorował kierowca zostawiający tak auto??

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1964280605316