Środa, 7.12.2022, Imieniny: Agata, Ambrozy, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 188)

25.09.2022, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 188)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 188) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-09-25 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Szejk Ali
  Niedziela, 25.09

  Drugie zdjęcie to auto właściciela Hadesu

 2. 2
  0
  ~ asas
  Niedziela, 25.09

  Do Szejk Ali Czyżby ktoś "zszedł" w monopolowym?.

 3. 3
  0
  ~ Ghhh
  Poniedziałek, 26.09

  Szok jak te głąby parkują. Pytam gdzie jest policja i gdzie straż miejska.?

 4. 4
  0
  ~ Tf
  Poniedziałek, 26.09

  To już 188 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą dostać nową siedzibę.

 5. 5
  --1
  ~ władca pierścieni
  Poniedziałek, 26.09

  co jest złego w 2-3 zdj?? auta napewno nie mają DMC powyżej 2,5 t, 1,5 m dla pieszych zachowane - więc o co chodzi?? żeby wszyscy tak parkowali to było by bezpiecznie i fajnie na drogach

 6. 6
  +1
  ~ Roman Gagjew
  Poniedziałek, 26.09

  Radziłbym redakcji pilniej przyglądać się nadsyłanym fotografiom. Jakiś nadgorliwy idiota nadesłał zdjęcie samochodów które używam i stoją na normalnym parkingu, jeden za drugim. W ten sposób większość mieszkańców bloku ustawia samochody aby wszyscy znaleźli dla siebie miejsce

 7. 7
  +1
  ~ Piotr
  Poniedziałek, 26.09

  Redakcja wrzuca niestety wszystkie gnioty jakie jej nadeslą. Byle tylko był materiał, nie ważne jaki. A gość o pseudonimach GT, gh, http i tym podobnie powinien być zablokowany. Pisze jak cyborg i zaniża poziom tych artykułów do zera.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1587021350861