Poniedziałek, 4.03.2024, Imieniny: Lucja, Kazimierz, Eugeniusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 186)

18.09.2022, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 186)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 186) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-09-18 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Jhk
  Niedziela, 18.09

  Fotka nr 7 zielony citroen widać że ten cymbał z Energii dalej parkuje na chodniku na Chrobrego mimo że ma obok miejsce na swojej posesji. Czy policja tego nie widzi. A już fotka nr 10 to szczyt bezczelności. Gdzie są służby.

 2. 2
  --7
  ~ Pil
  Niedziela, 18.09

  Połowa zdjęć nie ma wpływu na bezpieczeństwo i nie widzę tu przewinienia a najbardziej zdjęcie forda przed sklepem, gdzie użytkownik jest właścicielem terenu

 3. 3
  +5
  ~ Authorrrr
  Niedziela, 18.09

  Zapraszamy na Dąbrowskiego przy prywatnej przechowalni na dzieci i - przy okazji warto zobaczyć mapę zagrozen bezpieczeństwa... Setki już zgłoszeń a cyrk trwa dalej

 4. 4
  --3
  ~ Mądrala
  Niedziela, 18.09

  Zdjęcie nr 7 - jeśli na ulicy nie ma zakazu postoju v zatrzymywania auto można tak zatrzymać ( jeśli nie zagraża bezpieczeństwu ), zdjęcie nr 8 - jeśli jest to teren np. Wspólnoty a właściciel auta jest również właścicielem gruntu ma prawo tak postawić.

 5. 5
  +3
  ~ Zielony citroen od lat tak favet parkuje i robi na zlosc. Codziennie tamtedy chodze.
  Niedziela, 18.09

  Zglaszane juz policji. Pieski nic nie robia

 6. 6
  +2
  ~ Te, madrala: auto ZAGRAŻA bezpieczeństwu!
  Niedziela, 18.09

  Na zakręcie do tego zajmuje wiecej niż pół pasa

 7. 7
  --1
  ~ Th
  Poniedziałek, 19.09

  To już 186 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.

 8. 8
  --1
  ~ Bh
  Poniedziałek, 19.09

  Szok jak te głąby parkują. Pytam gdzie jest policja i gdzie straż miejska?

 9. 9
  0
  ~ ale numer
  Wtorek, 20.09

  o mój ;D

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92127394676208