Wtorek, 26.09.2023, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 163)

30.06.2022, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 163)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 163) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-06-30 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Zdjęcie 6
  Czwartek, 30.06

  Na pasie wykluczenia, w miejscu niedozwolonym do parkowania. OGRANICZA WIDOCZNOŚĆ, WYJAZDU z ul. Chopina. Niemalże pod nosem komendy policji, paręnaście metrów i taki babol. Mamy taki widok codziennie, policja przejeżdża obok i"noe widzi ".

 2. 2
  +6
  ~ Aqua
  Czwartek, 30.06

  Publikacja nr 163 i jak widać "mistrzów" parkowania nie ubywa. Widać mamy w Elblągu leniwe służby odpowiedzialne za ukrócenie tego typu wykroczeń. Pisać kwitów się pewnie nie chce ... lepiej powozić się po mieście w klimatyzowanych wózkach.

 3. 3
  +2
  ~ Agresorzy żulostwa.
  Czwartek, 30.06

  Odcinek xyz mistrzowie zakłócania życia mieszkańcom: ze skutkami nielegalnego zamieszkiwania na klatkach schodowych w blokach mieszkalnych przez meneli i pijaczków podszywających się pod bezdomnych codziennie borykają się lokatorzy. Ci mistrzowie oszustwa i terroryzowania mieszkańców nie liczą się z nikim. Nie boją się ani Policji, ani Straży Miejskich, nie licząc pracowników administracji. Są bezwzględni wobec komfortu mieszkańców i kpią z wszystkich uwarunkowań społecznych i prawnych. Czas by to się wreszcie zmieniło i te wyrzutki społeczne zostały umieszczone na odpowiednim dla nich miejscu. W takim momencie, aż tęskno za Milicją Obywatelską, bo jej funkcjonariusze szybko by się uporali z tym problemem.

 4. 4
  +2
  ~ Qwerty
  Czwartek, 30.06

  A na parkingu przy szpitalu wojewódzkim na miejscach bezpłatnych dla niepełnosprawnych dalej samowolka. Parkują bez uprawnien a mandat to 500-800 zl i 5 pkt karnych tylko nikt tego nie egzekwuje.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6305589675903