Wtorek, 16.08.2022, Imieniny: Nora, Joachim, Roch
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 162)

26.06.2022, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 162)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 162) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-06-26 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Adi
  Niedziela, 26.06

  Dobra niech się pojawi w końcu ten komentarz o trawniku na górnośląskiej i możemy się rozejść.

 2. 2
  +2
  ~ Bbb
  Niedziela, 26.06

  Parkują tak, bo mogą. Straż Miejska nic sobie z tego nie robi

 3. 3
  +3
  ~ kierowca 1
  Niedziela, 26.06

  w piątek na węgrowskiej stał policjant.nie było odważnych żeby zaparkować w niedozwolonym miejscu.okazało się ,że miejsc parkingowych w okolicy nie brakuje.ledwo policjant zniknął chamy i prostaki z mercedesa GDA przeparkowali samochód żeby tylko stanąć pod sama szkołą.co ich dzieci wyniosą z domu? taką sama kulturę i takie same zachowania.wstyd

 4. 4
  +1
  ~ Kat
  Niedziela, 26.06

  Zawsze wesz się znajdzie

 5. 5
  +1
  ~ Ooo
  Niedziela, 26.06

  Ten od gornoslaskiej pilnuje ciuchów

 6. 6
  +1
  ~ Qwerty
  Niedziela, 26.06

  A na parkingu dla inwalidów przy szpitalu wojewódzkim patologia - parkuje kto chce i nikt tego nie sprawdza.

 7. 7
  +2
  ~ Xyz
  Niedziela, 26.06

  A po co straż miejska darmozjady?

 8. 8
  +2
  ~ Homo żul victis.
  Niedziela, 26.06

  Tak się dzieje, bo w Polsce nikt nie jest zainteresowany przestrzeganiem prawa. I nie chodzi tu o tzw. przepisy karne, ale te codzienne najbardziej przeszkadzające jak właśnie te z kodeksu drogowego czy wykroczeń. Proszę mi powiedzieć czemu zwykły żul, pijaczyna, który nie wiadomo dlaczego uznawany jest za bezdomnego i żyje na szczególnych prawach. Jest arystokratą w Polsce, nikt go zakłócającego życie mieszkańców nie karze chociażby za bezprawne przebywanie na klatce schodowej i to zwykle w stanie upojenia alkoholowego. Jednocześnie zanieczyszcza on klatkę, a pozostawia smród większy niż w chlewie i nikt ani administracja, ale też Policja i Straż Miejska nic nie może mu zrobić, bo takie jest prawo. Ci cwaniacy bezczelnie to wykorzystują i terroryzują psychicznie mieszkańców. I to istnieje w epoce państwa prawa i rzekomo sprawiedliwości. A wy tu się dziwicie, że samochody są parkowane nieprawidłowo.

 9. 9
  +2
  ~ Biale auto Odziezowa
  Niedziela, 26.06

  to ja wyslalam zdjecie,.prawie mi po stopach przejechal tak bardzo "musial" juz zaparkować

 10. 10
  +1
  ~ Do @Homo żul
  Niedziela, 26.06

  Bo z Zula ani policja ani urząd żaden nie ściągnie mandatu, nawet gdy go mu wlepia. Ot co. Łatwiej jest ściągnąć należność z człowieka normalnego,pracującego, mającego dochód, rodzinę, mieszkanie. po numerze obozowym pesel. To jest patologia systemum

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1781651973724