Czwartek, 28.09.2023, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 154)

29.05.2022, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 154)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%66.7 %33.3


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 154) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-05-29 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ kierowca 1
  Niedziela, 29.05

  patologii na drodze ciąg dalszy.

 2. 2
  --3
  ~ Dorożkarz od zaraz.
  Niedziela, 29.05

  Zastanawiam się jaka istnieje przeszkoda, aby zakazać ruchu pojazdów prywatnych po elbląskiej starówce. Tam oprócz ustawowo określonych pojazdów uprzwilejowanych oraz samochodów tam zamieszkałych czy dostawców towaru, pozostali mogą dotrzeć tam pieszo, to nie jest duży obszar i każdy chociażby dla zdrowia nie musi tam poruszać się autem. Czas skończyć z polską pychą polegającą na ostentacyjnym chwaleniu się swoim samochodem. Teren taki jak starówka to miejsce rekreacji i odpoczynku, a nie autostrada, a nawet niektórzy uważają ją za salon samochodowy.

 3. 3
  0
  ~ K
  Poniedziałek, 30.05

  Brak miejsc parkingowych poniekąd jest tego konsekwencja Korki , mosty na które tylko można popatrzeć . Panie dorożkarz a czemu tylko na starym mieście Ja mieszkam w centrum i tez chciałabym ciszy , zamiast samochodów można spacerkiem . Centrum nie jest gorsze

 4. 4
  +1
  ~ czepialska
  Poniedziałek, 30.05

  Proszę powiedzieć w czym zawinił kierowca czerwonego audi ze zdjęcia nr 6. Z tego co widać na zdjęciu znak jest ustawiony po PRAWEJ stronie jezdni a auto stoi po LEWEJ. Wygląda mi to na ulicę przy parku Kajki a więc jednokierunkową. Tak więc proszę oświećcie mnie bo nie rozumiem.

 5. 5
  0
  ~ xxx
  Poniedziałek, 30.05

  Doskonałym przykładem mistrzów parkowania jest osiedle na ul. Sadowej. Tam stawianie aut na parkingu z "kilometrowymi" przerwami to norma...

 6. 6
  0
  ~ uiyIK
  Poniedziałek, 30.05

  Policja gdzie .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3818039894104