Czwartek, 28.09.2023, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 155)

02.06.2022, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 155)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 155) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-06-02 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ W Parku Planty?
  Czwartek, 02.06

  .

 2. 2
  --5
  ~ ik
  Czwartek, 02.06

  Tropiciele, Zdjęcia należy wysyłać do Straży Miejskiej, ale tylko te które są niezgodne z przepisami tj. (jeżeli znaki nie wskazują inaczej, na chodniku mogą parkować auta, które ważą mniej niż 2,5 tony. Dozwolone jest zatrzymanie się przednią osią pojazdu lub jednym bokiem. dodatkowo trzeba dla pieszych pozostawić minimum 1,5 metra miejsca wolnej przestrzeni). To SM ma działać, zaś portal może znajdzie bardziej ciekawe tematy z miasta, bo na razie jest dość nudnawo.

 3. 3
  +3
  ~ Również równiejsi
  Czwartek, 02.06

  Czyje auta parkowały w okolicach amfiteatru na Dolince wczoraj podczas imprezy Dnia Dziecka ? Czy były to auta UM ? Gdzie była straż miejska ? Ponoć tam wjeżdżać, do parku ,samochodom nie wolno .

 4. 4
  +1
  ~ mirroo17
  Czwartek, 02.06

  Na ul. Żeromskiego przy skrzyżowaniu z Grunwaldzką przy sklepie na rogu budynku notorycznie wszystkimi kołami staje na chodniku samochód ciężarowy powyżej 3,5 t, z dostawą piwa do sklepu 😜

 5. 5
  +8
  ~ bleee
  Czwartek, 02.06

  Na ostatnim zdjęciu - parkowanie przy przedszkolu na Bema. To jest codzienność. Bezmózgi wjeżdżają na chodnik, gdy odwożą swoje dzieciory do przedszkola. Dlaczego żadne służby nie zrobią z tym porządku?

 6. 6
  +5
  ~ kierowca 1
  Czwartek, 02.06

  przy wiekszości szkół i przedszkoli pińcetplusy parkują na chodnikach.im wolno,im sie należy.

 7. 7
  +2
  ~ noname
  Czwartek, 02.06

  foto 4, WTF???

 8. 8
  +2
  ~ An
  Czwartek, 02.06

  Wszędzie tak jest. Na ul. Płk. Przy Węgrowskiej gdzie jest budowa parkują klienci biedronki lub nauczycielki z pobliskiej szkoły. Człowiek wraca z pracy i nie ma gdzie zaparkować.

 9. 9
  +3
  ~ Hgh
  Piątek, 03.06

  Ten biały w parku i ten na Bema to już debile totalne

 10. 10
  --2
  ~ Czesław
  Piątek, 03.06

  ~ An to do pracy chodź pieszo , a twój samochód będzie zawsze zaparkowany na Twoim ulubionym miejscu parkingowym .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3286728858948