Czwartek, 28.09.2023, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 147)

15.04.2022, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 147)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 147) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-04-15 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Mamy stany alarmowe... ?
  Piątek, 15.04

  A podobno w Polsce obowiązują i zostały przedłużone do 30 kwietnia stopnie alarmowe II - Beta i III - Charlie- CRP co oznacza, że m.in. Policja i inne służby uprawnione mają obowiązek reagowania na różne nietypowe sytuacje. Jest nią też nieprawidłowe parkowanie samochodów, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu lub w pobliżu obiektów, gdzie też przebywa dużo osób, jak sklepy, urzędy i instytucje, targowiska, dworce, ale też przykładowo i cmentarze. Jeśli są wprowadzone takie stopnie alarmowe to oznacza, że określone służby, a także ujęte w prawie wszystkie jednostki infrastruktury krytycznej mają obowiązek wprowadzenia wzmożonej czujności i natychmiastowego reagowania na podejrzane sytuacje. Jak widać te działania to fikcja, bo przykładowo źle zaparkowany samochód to może być po prostu samochód pułapka. Tak więc, po co wprowadza się te stopnie czy inne przepisy skoro nikt ich nie stosuje.

 2. 2
  0
  ~ joe
  Piątek, 15.04

  @Mamy stany alarmowe... z główką chyba coś nie teges...

 3. 3
  +1
  ~ Agrykola pod kosciolem to chyba...
  Piątek, 15.04

  ksiunc..

 4. 4
  +2
  ~ Inpost z zielona tablica rej parkuje gdzie chce
  Piątek, 15.04

  Widzialam ostatnio na teatralnej na chodniku co chwile sie zatrzymywal

 5. 5
  0
  ~ go go
  Piątek, 15.04

  https://youtube.com/shorts/YGEFgkwKqkU?feature=share - ciekawe, czy gościu jest świadomy jak zaparkował. Zdj. nie jest z Eg, ale gościu już tak.

 6. 6
  +4
  ~ Stańczyk Elbląski
  Piątek, 15.04

  Milicja śpi w lodówie na ul. Żyrardowskiej po 22giej. Straż Miejska żre kebaby " U Benka", tak więc widzicie, służby zapracowane ;/

 7. 7
  --2
  ~ Serio idin na xuj
  Sobota, 16.04

  Jeszcze was to nie znudziło czy idziecie na Rekord 1000

 8. 8
  0
  ~ kierowca 1
  Sobota, 16.04

  jeb...ć ,karać ,nie nagradzać...

 9. 9
  --1
  ~ Kierowca
  Poniedziałek, 18.04

  Wiekszosc zdjec trafnie odnosi sie do tytułu artykułu lecz trzeba być też tolerancyjnym co do pracownikow firm. Maly samochod dostawczy pod terenem budowy az tak Wam zawadza? Nie tarasuje zadnego przejscia. Tak samo samochod firmy kurierskiej... adresow do dostarczenia paczek pelno i kierowca ma leciec 1km z paczką bo akurat tam bylo wolne miejsce... wiecej szlabanow porobcie na dzielnice to paczki beda musialy byc chyba na spadochronie drzucane albo dronami dostarczane. Wiecej zrozumienia i niewrzucania zdjec pojazdów na tzw. "pałę".

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1629490852356