Środa, 7.12.2022, Imieniny: Agata, Ambrozy, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 136)

29.01.2022, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 136)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy nie popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 20

%80.0 %20.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 136) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2022-01-29 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Masakra
  Sobota, 29.01

  Kto ich wreszcie nauczy przepisów. Tylko karać. Info robi świetną robotę ale sami nie dadzą rady!!!!

 2. 2
  +1
  ~ Krzyś
  Niedziela, 30.01

  Temat już do zrzygnia. Schodzicie na dno.

 3. 3
  --5
  ~ Grażyna
  Niedziela, 30.01

  Co jest źle na zdjęcu nr 13?

 4. 4
  +5
  ~ kierowca 1
  Niedziela, 30.01

  grażyna? imię pasuje...na zdjęciu zapewne żle umiejscowiono starówkę.

 5. 5
  +1
  ~ EMERYT
  Niedziela, 30.01

  136 przypadkow zlego parkowania, A co robi policja czy straz miejska, nie ma ich tam,gdzie sa potrzebni.Umieja tylko ganiac ,,bezmaseczkowcow".

 6. 6
  --4
  ~ vrain
  Niedziela, 30.01

  Wszedłem napisać fapującym od lat do tej żenującej serii: ależ wy jesteście po ***oleni. Durnym elbląskim julkom i nudzącym się za moje pieniądze , na emeryturze, esbekom po prostu przeszkadza, że ktoś ma samochód i z niego korzysta. Ten sam ból dupy co w przypadku wycinki drzew zbędnych, stwarzających zagrożenie dla mienia i zdrowia. PS Looknąłem sobie 4-5 zdjęć. W jednym przypadku są wątpliwości. Samochód stoi na jezdni w pobliżu parkingu. Reszta zaparkowana zgodnie z przepisami.

 7. 7
  +4
  ~ -ccccc
  Niedziela, 30.01

  ~ vrain...a prawko to się w chipsach znalazło?kodeks czytać ,uczyć się,bo przy takiej znajomości przepisów stwarzasz zagrożenie dla innych użytkowników dróg.

 8. 8
  +1
  ~ leniwe służby
  Poniedziałek, 31.01

  policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.!

 9. 9
  --4
  ~ Grażyna
  Poniedziałek, 31.01

  Grażyna pyta po raz 2 .Co jest źle na 13 fot?

 10. 10
  0
  ~ obserwator
  Poniedziałek, 31.01

  grażyna ,czy ty patrzysz czasem na znaki? cała starówka to strefa zamieszkania.poczytaj w kodeksie drogowym co to oznacza.parkowanie wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych.na zdj.13 takowego nie ma.należy sie mandat za nieprawidłowe parkowanie.teraz jasne?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2679469585419