Poniedziałek, 5.12.2022, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 135)

09.01.2022, 14:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 135)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy nie popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.
 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 9

%88.9 %11.1


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 135) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-01-09 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Kierowca z bombowca
  Niedziela, 09.01

  To są wciąż te same auta które „parkują” w ten sposób. Widać ze nieuchronność kary stoi na bardzo niskim poziomie. Organa odpowiedzialne za ten stan rzeczy nic z tym robią.

 2. 2
  0
  ~ Chipsy
  Niedziela, 09.01

  Oj tam, dostali prawko ode mnie

 3. 3
  +3
  ~ mieszkanka
  Niedziela, 09.01

  Policja nie reaguje na parkowane samochody .Pionierską przejażdżają wielokrotnie i maja to gdzieś jak piesi mają wąskie przejście między zaparkowanym samochodem a płotem

 4. 4
  0
  ~ Lk
  Poniedziałek, 10.01

  Policja zrobiła się wygodna jak Straż miejska. Na ulicy nie spotkasz krawężnika, samochodami jeżdżą tylko na jedzenie, na wezwanie reagują z takim opóźnieniem że sprawcy już nie ma. Dajesz im dowody na wykroczenia to nic z tym nie robią lub już na wstępie wiadomo że umorzą.

 5. 5
  +2
  ~ kiepskie służby
  Poniedziałek, 10.01

  policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.!

 6. 6
  0
  ~ uiyIK
  Poniedziałek, 10.01

  Policja i straz miejska bierze kase pytam za co .Kiedys milicjant mógł dzis nie jade dalej nie moja sprawa .Komisarz rozkazał ,

 7. 7
  --1
  ~ Curly
  Wtorek, 11.01

  A moze to dostawcy posilkow kurierzy itp? Co wam przeszkadza je ba ne mendy Ludzie beda zawsze pie rdo lic i szukac atrakcji bez m9zgie ameby ze smutnym zywotem

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2272338867188