Niedziela, 1.10.2023, Imieniny: Danuta, Igor, Remigiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 130)

28.11.2021, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 130)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 130) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-11-28 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ zenon
  Niedziela, 28.11

  do kogo należy wystawianie mandatów za nieprawidlowe parkowanie w Elblagu ? Ta formacja żle wykonuje swoją pracę.

 2. 2
  +3
  ~ Roman
  Niedziela, 28.11

  Naprawdę nie ma innej rady, jak skazać delikwenta tj. właściciela samochodu, na 100-200 godzin prac porządkowych pod nadzorem, po podaniu nazwiska i adresu inkryminowanej osoby do publicznej wiadomości choćby na tym forum. Praca ta to oczyszczanie przydrożnych rowów melioracyjnych, sprzątanie chodników, odśnieżanie ręczne (bez spalinowe, pro klimatyczne) itd, itp, etc, usw. Dla radnych oraz pracowników magistratu i starostwa wymiar kary podwójny. Jest to kara bardziej skuteczna od mandatu, płaconego dyskretnie, np. na poczcie lub lekceważonego w ogóle.

 3. 3
  +2
  ~ mieszkanka
  Niedziela, 28.11

  Na zdjęciu 16 to tamtędy nie można przejść bo tam jeszcze stoi skoda i ten dopiero wejeżdża na cały chodnik że nie można przejść i tam nie sprzątają chodnika .

 4. 4
  +3
  ~ Elbąk
  Poniedziałek, 29.11

  ooo w końcu na DĄBROWSKIEGO ktoś zwrócił uwagę! ta zielona terenówka to przy MAŁYM EUROPEJCZYKU - wystarczy tam zajrzeć kilka razy w ciągu dnia i materiał na kilka takich artykułów - ZNISZCZONE TRAWNIKI I W ICH MIEJSCE BŁOTO, GRUZ NA DRODZE I ŁAMANIE PRZEPISÓW O RUCHU DROGOWYM!

 5. 5
  0
  ~ Jerzy Lebioda
  Poniedziałek, 29.11

  Te zdjecia pokazuja tylko jak slabo jest zorganizowane nasze miasto. Nie ma po prostu gdzie parkowac. Dzika, nieprzemyslana urbanizacja. Sprzedac kazda wolna polac ziemi i ja zabudowac, a pozniej zdziwienie ze ludzie parkuja jak parkuja.

 6. 6
  0
  ~ Hoko
  Poniedziałek, 29.11

  Ja wystawiam mandaty.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1957828998566