Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 123)

12.09.2021, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 123)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.


Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 123) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-09-12 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Błękitny volkswagen
  Niedziela, 12.09

  A nadal zero reakcji służb na fakt traktowania przez kierowców chodnika jak parkingu na ulicy Szarych Szeregów. Oni tak parkują na odcinku chodnika na Szarych Szeregów prowadzącym do budynku - 1/ 2 (w kierunku siłowni na powietrzu). Bezczelność prakujących to nic w porównaniu z zachowaniem patroli policji lub straży miejskiej, którzy nie reagują na to naruszenie przepisów. Czy aby zmusić te służby do reakcji trzeba interweniować u Komendantów Policji lub Straży Miejskiej.

 2. 2
  --5
  ~ Iop
  Niedziela, 12.09

  Widzę że jest jakiś konfident na wiejskiej. Pogodzcie się, że nie ma gdzie parkować

 3. 3
  +1
  ~ PiSmilicja przyjedzie,gdy ...
  Niedziela, 12.09

  ... będzie stało kilku ludzi bez kagańców by ich rozgonić za nielegalne zbiegowisko i brak kagańca. I za to chcą podwyżki pieski,za brak reakcji ?

 4. 4
  +5
  ~ pieszechod
  Poniedziałek, 13.09

  Stanowczo proszę o pokazywanie numerów rejestracyjnych samochodów. W przeciwnym przypadku ta strona nie ma sensu.

 5. 5
  0
  ~ A
  Poniedziałek, 13.09

  A na serio, kto mi objaśni fot. 2 i 5? Bo nie bardzo wiem dlaczego parkującym w zatoczce, ktoś porobił zdjęcia.

 6. 6
  +2
  ~ Sąsiad
  Poniedziałek, 13.09

  W trakcie wywiadówek w II LO przy Królewieckiej, to dopiero jest armagedon, wszystkie trawniki i inne dostępne miejsca są zapchane autami, może ktoś udostępni parę fotek. Brak reakcji służb.

 7. 7
  +3
  ~ porażka
  Poniedziałek, 13.09

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. Dlaczego powstało tyle odcinków i zero reakcji służb???

 8. 8
  +1
  ~ alternatywy4
  Poniedziałek, 13.09

  koło Tortugi zakaz parkowania, plac świeci pustkami a auta po parkowane na trawie obok i po drugiej stronie, jeszcze latem jak statki pływają to rozumiem, ale po sezonie po co to??? czy ktoś myśli w tym upadłym ratuszu?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1970028877258