Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 119)

22.08.2021, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
 Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 119)
Fot. nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 119) ( zdjęć 15 )
Dodano: 2021-08-22 | Fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ czeslaw
  Niedziela, 22.08

  a ja cię pytam ,gdzie jest policja i straz miejska . bo już nie wiem patrząc na elblaskie parkowanie ,co mozna ,a co nie mozna , jakie są przepisy . Czy mozna parkowac na kopertach dla inwalidów skoro policja nie zwraca uwagi , czy mozna jechać 70 km po parkingu w centrach handlowych , czy można parkować jednym autem na 3 miejscach , czy mogą 3 auta po kolei wjezdzac na czerwonym z zeromskiego w lewo w bema . Czekam na wyjasnienie policji elblaskiej ,czy mamy ,czy nie mamy przestrzegac w tym balaganie przepisów ,

 2. 2
  +4
  ~ obserwator
  Niedziela, 22.08

  a ja odnoszę wrażenie ,że jesteśmy w jakimś muzułmańskim kraju ,gdzie żadne przepisy nie obowiązują.

 3. 3
  +3
  ~ J 23
  Poniedziałek, 23.08

  Niech się wstydzą włodarze miasta za brak miejsc parkingowych.Bloki mieszkalne tak a miejsc parkingowych nie.

 4. 4
  +2
  ~ Kierowca pm
  Poniedziałek, 23.08

  Czy na kursie na prawo jazdy dobrze uczą parkowania chyba nie albo kierowcy łamią na gminnie przepisy gdyż poruszam się samochodem po ulicach w Elblągu, i widzę parkowanie byle jakie na ukos, na dwóch miejscach parkingowych szczególnie na parkingach koło bloków, sklepów i niema jakiejś kontroli ,kontrolerzy parkingowi sprawdzając bilety powinni pobrać opłatę za zajęcie dwóch miejscach lub straż miejska.

 5. 5
  +1
  ~ Jak mozna
  Poniedziałek, 23.08

  Nawet na trawniku parkuje ? Jak można być takim niszczącym zieleń.

 6. 6
  0
  ~ Maciek
  Poniedziałek, 23.08

  A ja tu widzę ormowskie zapedy, dzisiaj każdy zdjęcia rabic może- to robi, a może ktoś czeka pod blokiem na chorą babcie, którą trzeba przetransportować do przychodzi, a może ktoś ma 10 worków kleju do kafli do wtargania na 5 piętro.... ale takie ewentualności nie są brane pod uwagę... ormowiec zna przepisy i procedurywięc mysleć nie musi....

 7. 7
  --2
  ~ Maciek
  Poniedziałek, 23.08

  A ja tu widzę ormowskie zapedy, dzisiaj każdy zdjęcia rabic może- to robi, a może ktoś czeka pod blokiem na chorą babcie, którą trzeba przetransportować do przychodzi, a może ktoś ma 10 worków kleju do kafli do wtargania na 5 piętro.... ale takie ewentualności nie są brane pod uwagę... ormowiec zna przepisy i procedurywięc mysleć nie musi....

 8. 8
  +3
  ~ BEZMYŚLNOŚĆ
  Poniedziałek, 23.08

  o raczej miszczowie parkowania, nie znający przepisów.

 9. 9
  +1
  ~ -ccccc
  Poniedziałek, 23.08

  morze jest szerokie i głębokie....nawiązujesz do ormo ale chyba nie bardzo wiesz czym ormo sie zajmowało.

 10. 10
  +2
  ~ ja
  Poniedziałek, 23.08

  A gdzie maja parkowac?? Wcale im nie nie dziwie i sam tak parkuje bo nie ma miejsc ,wszedzie szlabany i zakazy a podatek z paliwa i kasa z parkometrów zasila kieszenie mendą tego kraju. biedronki lidle i aldiki potrafia zadbac o to zeby mozna było zaparkowac pomimo ze nienawidze tych sklepow to moim zdaniem urzedasy powinni sie od nich uczyc , stawiają sąd w centrum nie myslac o tym gdzie ludzie maja parkowac żenada za jaja takich powiesic co zgode na to dali. szkoda słow!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0479919910431