Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 98)

06.06.2021, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 98)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 98) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-06-06 | Fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ R3dakcja
  Niedziela, 06.06

  Od 100 odcinka zmiana nazwy, na Miszczowie parkowania

 2. 2
  +9
  ~ Anty
  Niedziela, 06.06

  A kiedy "mistrzowie pedałowania" nieustępujący pieszym na przejściu? Ciekawe czy nowe przepisy ich z tego obowiązku zwalniają, bo dzisiaj widziałem kilka takich przypadków, gdy samochód się zatrzymuje, a rowerzysta pali głupa i przejeżdża po przejściu.

 3. 3
  +4
  ~ Jamaleg
  Niedziela, 06.06

  Za kolejna naprawę chodników na starym mieście powinna zapłacić straż miejska z policja na spółkę.. Brak ich reakcji na parkujące na chodnikach samochody powoduje że kolejni też tak robią. Pozniej mamy niedawno wyremontowane chodniki które są pozapadane płyty połamane i brudne od oleju. Za rok może dwa my znowu że swoich podatków zapłacimy za remont tych chodników bo jedni są ślepi i nie widzą problemu a drugich nie stać na parking i parkują gdzie popadnie

 4. 4
  --6
  ~ Jerzy Lebioda
  Niedziela, 06.06

  Zlikwidujcie jeszcze więcej miejsc parkingowych to będziemy parkować w bramieurzedu miejskiego. Nie wincie kierowców, nie maja wyboru.

 5. 5
  --2
  ~ MIeszkaniec
  Poniedziałek, 07.06

  Zacznijcie lepiej weryfikować okolice bo w niektórych przypadkach mieszkańcy nie mają gdzie indziej parkować

 6. 6
  +3
  ~ skandal
  Poniedziałek, 07.06

  no barany parkują jak chcą!

 7. 7
  +1
  ~ gdzie są służby???
  Poniedziałek, 07.06

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0275490283966