Niedziela, 23.01.2022, Imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 97)

03.06.2021, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 97)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%66.7 %33.3


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 97) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-06-03 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Prawda
  Czwartek, 03.06

  A rowerzyści na chodniku to już redakcji nie przeszkadzają ?

 2. 2
  --2
  ~ Billy the Kiciuś.
  Czwartek, 03.06

  Od 1 czerwca br. obowiązują nowe przepisy w kodeksie prawo o ruchu drogowym, w tym jeden z najistotniejszych jakim jest ograniczenie prędkości do 50 km/h w terenie zabudowanym przez całą dobę. I niestety akurat ten przepis jest całkowicie ignorowany. Dziś praktycznie w mieście jazdę z taką prędkością stosowało niewielu kierowców. Niektórzy, szczególnie motocykliści, elbląskie ulice traktują jak tor wyścigowy. Zastanawia brak patroli policji, a praktycznnie pełna indolencja tej służby. Od pewnego czasu można odczuć wrażenie, że w Elblągu coś takiego jak policja nie istnieje. I co dziwne nie było widać ich reakcji zarówno w czasie obowiązku noszenia maseczek w związku z pandemią jak i teraz kiedy powinni reagować na łamanie tych przepisów. Brak tych działań nie tylko źle świadczy o naszej policji, ale zdecydowanie obniża skuteczność naszego państwa, które w zasadzie tworzy martwe przepisy. Tym sposobem można stwierdzić, że u nas panuje anarchia, a nad społeczeństwem nikt nie ma władzy. Pomału odnotujemy westernowe zjawiska tak spopularyzowane przez kino amerykańskie.

 3. 3
  +3
  ~ kierowca 1
  Piątek, 04.06

  prezydent i cała rada do odwołania.razem z nimi komendanci straży miejskiej i policji.

 4. 4
  +1
  ~ Qqq
  Niedziela, 06.06

  Zdj 10 - Znak B-36 Zakaz zatrzymywania się, dotyczy tylko tej strony jezdni, przy której się znajduje.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93515396118164