Środa, 19.01.2022, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 95)

26.05.2021, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 95)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.

 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 95) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-05-26 | fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ Prawda
  Środa, 26.05

  Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Piractwa Rowerowego w Elblągu. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej. Popieram ten pomysł...

 2. 2
  +4
  ~ Jerzy Lebioda
  Środa, 26.05

  Tyle przypadkow i nikomu nie daje to do myslenia? Nie mozliwe jest zeby az tylu było niechlujnych i leniwych uzytkownikow samochodow. Ludize tak parkują bo musza. Nie maja gdzie postawic samochodow.

 3. 3
  0
  ~ ls
  Środa, 26.05

  To już jest nudne! Sensacje wywołują zaparkowane auta na pseudo resztkach trawników, gdzie de facto powinny być parkingi. Ale cóż, jakie miasto takie sensacje i takie parkingi. Redakcjo, bardziej ambitni nie możecie być? Może zróbcie akcję obywatelską "Przerabiamy trawniki na parkingi" i wtedy róbcie zdjęcia, która wspólnota zrobiła to najładniej i najpraktyczniej. Pomarzyć można :-)

 4. 4
  0
  ~ onkel
  Środa, 26.05

  Co ja pacze

 5. 5
  +2
  ~ Qaz
  Środa, 26.05

  A ja poproszę redakcję o wytłumaczenie w jaki sposób łamie przepisy auto ze zdjęcia nr 5 bo byłem tam dzisiaj i 1,5 m a nawet więcej chodnika jest zachowane.

 6. 6
  --1
  ~ Głos Ludu
  Czwartek, 27.05

  Dlaczego auto ze zdjęcia numer 5 jest źle zaparkowane ( nie widzimy tutaj, czy np. jest zakaz zatrzymywania ), I przedostatnie zdjęcie koło Biedry - zachęcam autora, żeby sam idealnie zaparkował przy tym słupie - są dwie opcje ( albo wystaje Ci tył o kilkanaście centymetrów, ale parkujesz jak na obrazku - ja wybrałbym jak w/w choć może ciut bliżej słupka , ale bez przesady )

 7. 7
  0
  ~ kierowca 1
  Czwartek, 27.05

  jeb...ć,karać,nienagradzać...

 8. 8
  +2
  ~ paranojka
  Czwartek, 27.05

  dlaczego usuwacie komentarze a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia!

 9. 9
  0
  ~ fasola
  Czwartek, 27.05

  Autor tych zdjęc pasuje do galerii - Mistrzowie żenady w Elblągu. Sadzę, ze tylko 3 zdjęcia są tu zasadnie. Reszta jest zwyczajnie głupia. Urzędnicy nie zagospodarują nam każdego metra z tysięcy kilometrów kraju. Czy ten co robi te zdjęcia też porusza się tylko po wyznaczonych chodnikach? A jak gdzieś musi wejść na trawiaste podwórko, wydeptana ścieżka lub las to pada na ziemie z piskiem bo jego mózg nie obejmuje takiej sytuacji i nie wie co ma zrobić?

 10. 10
  +1
  ~ somsiad
  Czwartek, 27.05

  Do Qaz i Głos ludu, NIE PARKUJE NA MIEJSCU DO TEGO WYZNACZONYM. Widać jak na dłoni znak, od którego miejsca zaczyna się parking. To po pierwsze. Po drugie nie zachował 10m od skrzyżowania czym zasłania widok wyjeżdzającym z ulicy prostopadłej. Co do samochodu ze zdjęcia 15go to wystarczyło zaparkować JEDNO miejsce dalej i nie byłoby problemu no i zdjęcia. Takie to trudne czy za daleko by miał do sklepu?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97295308113098