Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 87)

28.04.2021, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 87)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 5

%40.0 %60.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 87) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-04-27 | fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Anty
  Środa, 28.04

  A ja bym chciał, żeby chociaż raz ten reporterzyna, który probuje szczuć na i tak już dojonych na rózne sposoby kierowców, odważył się i zapytał UM, co zrobił w sprawie ulatwienia kierowcom dostepności miejsc parkingowych? Dlaczego nie robi się miejsc darmowych do godziny, a potem płatne tylko jeszcze an tym się ich doi? Kierowcy są ciskani oplatami na każdym kroku, więc nic dziwnego, że unikają jeszcze bezpodstawnej dodatkowej opłaty za parkingi. To chyba mentalność z czasow PRL-u, gdzie rozumowano na zsadzie, że jak ktoś ma auto znaczy, że się dorobił. "Dorobileś sie auta? No to teraz płać, żeby nie było ci lepiej niż innym".

 2. 2
  0
  ~ kierowca 1
  Środa, 28.04

  do anty .rozumowaniem z prl-u jest przeświadczenie,że mi się należy.nikt nikomu nie zazdrości auta.to twój problem gdzie zaparkujesz .ważne zebyś to zrobił zgodnie z prawem.nikt nie ma zagwarantowanego miejsca pod blokiem.chcesz miec parking ,bo masz auto? a odwóć sytuację.ja mam parking ,więc należy mi się auto?miejsc parkingowych rzeczywiście brakuje ,ale nie jest to powód żeby łamać przepisy kodeksu drogowego.

 3. 3
  +3
  ~ uiyIK
  Środa, 28.04

  A straż miejska jest jeszcze czy nie ma .Blokady kosztują Będą sie tam brudzić .

 4. 4
  +5
  ~ Aaaaa
  Środa, 28.04

  Akurat koło biedronki przy ulicy odzieżowej można tak parkować bo tam są miejsca wydzielone do parkowania więc nie wiem czemu to zdjęcie tutaj się pojawiło

 5. 5
  +2
  ~ ls
  Środa, 28.04

  No bo tylko w Polsce musi wszędzie być trawniczek miedzy ulicą i chodnikiem zamiast miejsc do zaparkowania. Aha zapomniałem, przecież psy muszą gdzieś s...

 6. 6
  +4
  ~ fqrf
  Środa, 28.04

  Samochód jest już od dawna towarem pierwszej potrzeby. Bez niego w wielu przypadkach nie da się pracować, leczyć, normalnie funkcjonować. Kierowca, stał się najbardziej dojonym przez państwo obywatelem. I jeszcze do tego jest terroryzowany przez rowerzystów o nieracjonalnych uprawnieniach. Co rusz trafia na sygnalizację świetlną zaprogramowaną na jeszcze większe jego dojenie. Opłaty parkingowe (a parking niestrzeżony), sól zalegająca w mieście aż spłynie. do morza generuje dodatkowe koszty (rdza). Ptasie odchody też. A ilość zieleni w mieście tylko zwiększa liczbę ptaków. Do tego wszystkiego piesi przestali rozglądać się przed wtargnięciem na jednię i pakują się wprost pod koła. A jakiś stary dziadek bez PJ biega jak ze sraką po mieście i produkuje xxx odcinków tego serialu.

 7. 7
  +2
  ~ franek
  Środa, 28.04

  Na Odziezowej jest chodnik i ludzie nie maja jak chodzic bo stoja tam auta. Kto to wymyslil ?

 8. 8
  +3
  ~ Dziki
  Środa, 28.04

  Na odzieżowej owszem są miejsca postojowe lecz wyznaczone nieco niżej bliżej wejścia sklepu.

 9. 9
  +2
  ~ ogrodowa
  Środa, 28.04

  na ogrodowej to norma haha

 10. 10
  +2
  ~ Uwaga
  Czwartek, 29.04

  Jak do tej pory zamieściliście 1392 zdjęcia a efektów żadnych.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0457038879395