Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 81)

28.03.2021, 16:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 81)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%75.0 %25.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 81) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-03-28 | fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Zarzad
  Niedziela, 28.03

  A na ulicy Slonecznej za azalia tepa baba stawia białe volvo jak by egzamin na Ukrainie robiła....i nikt jeszcze zdjec nie zrobił.

 2. 2
  +9
  ~ mm263
  Niedziela, 28.03

  Podobają mi się "mistrzowie",którzy na podziemnym parkingu w Ogrodach parkują na ciągach dla pieszych.Myślę,że obsługa sklepu,a w tym wypadku ochroniarze,powinni zakładać blokady na koła w samochodach takich leni.Bo to są lenie,którzy muszą zostawić samochód jak najbliżej wejścia.

 3. 3
  +3
  ~ referendumiwon
  Niedziela, 28.03

  do zarzad: bo ta baba jest ukrainka.

 4. 4
  +7
  ~ Kierowca
  Niedziela, 28.03

  I co z tego, że część 81, jak straż miejska ma to głęboko w odbycie.

 5. 5
  +6
  ~ elblążanin
  Niedziela, 28.03

  Wszędzie gdzie są płatne parkingi cebulaki staja tak aby nie płacić blokując ludzi normalnie parkujących. wystarczy przejść się np. Hetmańska. powiem tak jak Cie stać cebulo na samochód zapłać za parking a nie blokujesz ludzi... Brak słów... cebula i debilizm.

 6. 6
  +5
  ~ Zmienić
  Poniedziałek, 29.03

  Jacy mistrzowie, czereśniaki słoma z butów wystaje . Tyle zdjęć ciekawe czy służby ukaraly któregoś że zdjęć .

 7. 7
  +1
  ~ PYTAMY
  Poniedziałek, 29.03

  Dlaczego ulice jednokierunkowe jeden pas zamieniono na parking. Zamiast udostępnić na przejazd służb,pogotowie ,policja. Parkingi niech sobie zbudują koło budynków.

 8. 8
  --5
  ~ Jerzy Lebioda
  Poniedziałek, 29.03

  To dowodzi jednego. Jest za mało miejsc parkingowych. Zabudowujea kazdy skrawek terenu nie zapewniajac jednoczesnie miejsc parkingowy. Ludize musza gdzies zaparkowac, jak wszystkiie miejsca zajete to parkuja w miejscach niedozwolonych

 9. 9
  +1
  ~ co za
  Poniedziałek, 29.03

  co za tępak zaparkował w sobotę przed 15 białe auto na Podgórnej przy bloku, przy samej klatce między 5 a 7, że przejść nie można było, następnym razem pożałujesz tego

 10. 10
  +4
  ~ pytanie
  Poniedziałek, 29.03

  PYTAM GDZIE JEST policja, GDZIE jest straż miejska, tyle tępaków kierowców, wiele zdjęć z okoli Bażyńskiego, Nowowiejska, Staromiejska, Słoneczna, to samo jest na Górnośląskiej i Traugutta, dlaczego służby nie reagują a przejeżdzają.!!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96861004829407