Czwartek, 30.05.2024, Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 79)

10.01.2021, 16:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 79)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 5

%20.0 %80.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 79) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-01-10 | fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ VVV
  Niedziela, 10.01

  Tymczasem straż miejska za jedyny słuszny rejon do patrolowania uznała Stare Miasto.

 2. 2
  +8
  ~ Ja
  Niedziela, 10.01

  Na zdjęciu z ul. Ogólnej te Audi, które tam parkuje jest gościa, który tam mieszka i jest nikim.

 3. 3
  +5
  ~ Do ja
  Niedziela, 10.01

  Nikim to mało powiedziane, to po pijaku zjechał z górki - zdjęcie 4. A spółdzielnia śpi, policja śpi.

 4. 4
  +7
  ~ Beka
  Niedziela, 10.01

  Niech całkiem zlikwidują komunikację miejską to na ich durnych łbach będziemy parkować.

 5. 5
  +8
  ~ Amelka
  Niedziela, 10.01

  niektóre zdjęcia przedstawiają pojazdy parkowane w obrębie siedziby Departamentu Zarządu Dróg lub wręcz w odległości ok. 15 - 20 m od drzwi. Skoro Zarząd i jego dyrektor /zastępca prezydenta/ godzą się na taki stan to co się dziwić zwykłemu Strażnikowi Miejskiemu.

 6. 6
  +6
  ~ Realista
  Niedziela, 10.01

  Ten audik na ogolnej to fakt, gosc ma na wszystko wyribane i to nie ważne, czy jest kimś, czy nie, bo prawo takie same jest dla wszystkich.

 7. 7
  +5
  ~ ghj
  Poniedziałek, 11.01

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdza i nic! na Traugutta 59 jakaś tępa gruba sklepowa od Ewki parkuje na środku chodnika!

 8. 8
  +1
  ~ Disyc to 79 raz
  Poniedziałek, 11.01

  Jest nowy 2021 rok najwyższy czas by służby w Elblągu wzięły się za pracę. Karać tych ze zdjęć po 5 tys może to WRESZCIE dotrze do pustych lbow.

 9. 9
  +2
  ~ Anty
  Poniedziałek, 11.01

  Kierowcy są najabrdziej uciskaną grupą uczestników dróg, a na koniec jakiś reporterzyna podjudza, że źle parkują starając się chociaż za to nie płacić. Kierowcy w podatkach paliwowych płacą na utrzymanie dróg i jeszcze karze im się płacić za korzystanie infrasrtuktury parkingowej. A tymczasem miejsca postojowe rowerzystów - darmowe, mimo, że nie płacą, ani OC, ani mandatow, nie wspominając już o opłatach za korzystanie z dróg. To chyba wynika z takiej polskeij post-PRL-owskiej mentalności, że jak ktoś ma auto znaczy, że się dorobił wyzyskiwacz :) A że Polak to zazwczyaj taki "pies ogrodnika" to trzeba tego "bogacza-kieowcę" dowalić oplatą, co by nie miał za dobrze. Najwidoczniej reporterzy tego portalu reprezentują taką wlaśnie mentalność skoro tak szczują na kierowców...

 10. 10
  +1
  ~ Xhgaag
  Poniedziałek, 11.01

  Zawsze takim chuj om zarysowuje samochodziki więc spoko niech tak parkują

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2411601543427