Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STRAŻ MIEJSKA

Co roku, Elbląg zanieczyszczają porzucone opony samochodowe

15.04.2023, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Co roku, Elbląg zanieczyszczają porzucone opony samochodowe

Niestety apele i prośby nie przynoszą zadowalających efektów i wraz  z nadejściem wiosny w elbląski krajobraz wpisują się zużyte opony.

 

Przypominamy!

 

Zużyte opony samochodowe możemy bezpłatnie (w ramach opłaty za gospodarowanie odpadami) oddać w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).

 

Wystarczy przywieźć opony na ul. Mazurską 42 w Elblągu - wypełnić pisemne oświadczenie i opony w ilości 4 sztuk/na gospodarstwo domowe/na rok możemy legalnie pozostawić w PSZOK.

 

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę:

zuoelblag.pl

 

Za wyrzucenie opon w innym miejscu (w tym przed obudowy śmietnikowe) strażnicy Straży Miejskiej w Elblągu będą surowo karać mandatami karnymi.

 

 

 

 

 

 

 

Straż Miejska w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Anty
  Sobota, 15.04

  Dopóki będzie się "karać" kierowców dodatkowym kosztem oddania opony do śmieci to tak będzie. Opona powinno być móc wyrzucić na zwykły śmietnik tyle razy ktoś chce bez dodatkowych opłat. Już i tak płaci się za segregację. No, ale jak wiadomo najłatwiej dodatkowo uderzyć w kierowcę. "Co? Dorobiłeś się auta tak? To teraz płać za wszystko dodatkowo więcej niż inni ty bogaczu". Dopóki taka będize mentalność wobec kierowców to tak będą robić. PS A gdzie rowerzysta ma wyrzucać swoje opony?

 2. 2
  0
  ~ Ja ci dam anty.
  Sobota, 15.04

  I proszę oto śmieciuch protestuje. No pewnie lepiej opony i tym podobny szajs wyrzucić do lasu lub podrzucić na śmietniku w blokowisku. Wiadomo, że tam najwięcej jest osób mających "gdzieś" nie tylko segregację śmieci, ale i dbałość o czystość. W walce z tym społecznym debilizmem nie pomogą apele i kampanie społeczne. Tu trzeba bata, bo jak ktoś nie "dostanie po łbie" to nigdy nie zrozumie jakim jest szkodnikiem. Bezczelność nie ma granic, więc w odpowiedzi na takie zachowania konieczny jest terror zmuszający do nakazanych zachowań.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3440361022949