Czwartek, 28.09.2023, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STRAŻ MIEJSKA

Bednarska pozostaje zamknięta. Wielu kierowców nie stosuje się do zakazu ruchu

15.02.2023, 10:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Bednarska pozostaje zamknięta. Wielu kierowców nie stosuje się do zakazu ruchu
Fot. Straż Miejska w Elblągu
REKLAMA

Remont. Od jakiegoś czasu ulica Bednarska pozostaje zamknięta. Niestety wielu kierujących nie stosuje się do ustawionego na drodze znaku B-1  oznaczającego zakaz  ruchu w obu kierunkach.


Straż Miejska w Elblągu przypomina, że maksymalna wysokość mandatu (za naruszenie znaku B-1) od 2022r. została podniesiona 10-krotnie z 500zł do 5000 zł,  a grzywna nałożona przez sąd może wynieść nawet 30 000 zł.


Ponadto wykroczenie to podlega wpisowi do ewidencji kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego z ilością 8 punktów karnych ważnych przez 2 lata liczonych od dnia zapłaty mandatu. 


Dzięki stosowaniu się do znaków drogowych unikniemy mandatu, ale przede wszystkim nie zakłócimy budowlańcom prowadzenia prac.

 

 

 

 

Straż Miejska w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Zdzich Bimber
  Środa, 15.02

  Postawcie tam stójkowego! Za co płaci Wam miasto? Niech stoi i wali mandaty!

 2. 2
  +4
  ~ Bezproblemowy
  Środa, 15.02

  A od czego są mandaty? Ładować ile się da! Maksymalne stawki! Może onuce się ockną... Tak wygląda przestrzeganie przepisów na co dzień !!! Klasyczne - róbta, co chceta!!!

 3. 3
  +3
  ~ fasola
  Czwartek, 16.02

  gdzie wyznaczono zastępcze miejsca parkingowe dla 50 samochodów mieszkańców i pracowników regularnie tam parkujących? Jeśli urzednik zamyka ulicę i nie obchodzą go sprawy dojazdu do mieszkan i parkowanie to zapomniał o obowiązkach. jeżdżę do pracy przez stare miasto o 7.30-8.00 i nie widziałem tam nawet jednego pracownika ani sprzetu. Tylko nikompetentny urzednik na to pozwala. Jak to jest, że budowy typu Obiekt sportowy Kalbar, miejskie przebudowy dróg itp oznaczają miesiące slimaczenia z jednym traktorem i 4-5 mietkami na budowie. A kłopoty lokalnych mieszkańców mają gdzieś. Równoczesnie widzę jak buduje się na Fromborskiej. 10 maszyn na raz, dziesiątki ludzi, prace posuwają się w oczach. Na fromborskiej zbudują duży obiekt z dojazdami i parkingami a Bednarska bęzie wciąz rozbabrana?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4115471839905