Piątek, 9.12.2022, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Tak przedszkolaki bawiły się na festynie „Z piłką zdrowo i wesoło”

29.09.2022, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Tak przedszkolaki bawiły się na festynie „Z piłką zdrowo i wesoło”
fot. Rafał Kadłubowski

Blisko 200 przedszkolaków bawiło się na organizowanym przez MMKS Concordia Elbląg festynie sportowo-rekreacyjnym „Z piłką zdrowo i wesoło”. Wydarzenie, którego partnerem były Lasy Państwowe, odbyło się na boisku Orlik przy ul. Robotniczej. Uczestniczące w nim cztero- i pięciolatki z elbląskich przedszkoli, miały okazję do wspólnej zabawy w wielu konkurencjach ruchowych z elementami piłki nożnej.Festyn jest częścią projektu "Z piłką zdrowo i wesoło", który klub Concordia realizuje już od 7 lat w kilku elbląskich przedszkolach. Trenerzy ze szkółki piłkarskiej Concordii w każdym roku szkolnym prowadzą z najmłodszymi dziećmi bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej. Każdego roku organizowany jest również duży festyn dla wszystkich uczestników programu. Tym razem jego partnerem było Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe.

W tegorocznym festynie udział wzięło niemal 200 dzieci z roczników 2017 i 2018 z pięciu placówek przedszkolnych: Przedszkola Niepublicznego „Bajka” przy ul. Rypińskiej, Przedszkola Słonecznego nr 21 przy ul. Wiejskiej, Przedszkola nr 23 przy ul. Płk. Dąbka, Przedszkola nr 6 przy ul. Browarnej oraz Przedszkola nr 11 przy ul. Kopernika.

Na uczestników czekało malowanie twarzy w pomarańczowo-czarne barwy oraz wiele zabaw i konkurencji ruchowych z elementami gry w piłkę nożną, które prowadzone były przez trenerów szkółki piłkarskiej Concordii oraz zawodników trzecioligowego zespołu Concordii. Oprócz tego Lasy Państwowe przygotowały stoisko, w którym najmłodsi mogli rozpoznawać odgłosy ptaków i odgłosy z lasu. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pomarańczową koszulkę ze słonikiem, który znajduje się w herbie Concordii, a do przeszkoli trafiły piłki.

Festyn "Z piłką zdrowo i wesoło" został dofinansowany z konkursu dla Klubów Sportowych "Sportowa Natura" zorganizowanym przez Lasy Państwowe.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 20 ) fot. Rafał Kadłubowski


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2256691455841