Sobota, 26.09.2020, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Zdobądź klubową koszulkę Bayernu z autografem Roberta Lewandowskiego. Trwa charytatywna licytacja

16.04.2020, 11:34:04 Rozmiar tekstu: A A A
Zdobądź klubową koszulkę Bayernu z autografem Roberta Lewandowskiego. Trwa charytatywna licytacja

Jedną z akcji towarzyszących Wirtualnym Derbom Elbląga jest licytacja oryginalnej koszulki meczowej Bayernu Monachium, w której występuje Robert Lewandowski. Podpisana przez „Lewego” koszulka z numerem 9, przekazana została na licytację przez jednego z wiceprezesów Concordii Daniela Pelca. Cała wylicytowana kwota, podobnie jak dochód ze sprzedaży biletów z meczu Concordia – Olimpia, zostanie przekazana elbląskim służbom stojącym na pierwszej linii frontu w walce z epidemią koronawirusa.

- Koszulka, którą przekazuję do licytacji wylicytowałem w innej aukcji charytatywnej. Koszulka ma swoją wartość, bo pochodzi z oficjalnego sklepu Bayernu znajdującego się na monachijskim stadionie Allianz Arena. Dodatkowo została odręcznie podpisana przez Roberta Lewandowskiego. Mam nadzieję, że licytacja będzie zażarta, a uzyskana w ten sposób kwota wzbogaci sumę środków, którą przekażemy naszym lokalnym służbom, w tym lekarzom ze Szpitala Miejskiego – mówi członek zarządu Concordii Daniel Pelc.

Koszulkę można licytować za pomocą komentarzy w poście na Facebooku.Cena wywoławcza to 1000 zł. Kwotę podbijać można o minimum 100 zł. Zwycięzcą licytacji zostanie osoba, która złoży w komentarzu najwyższą cenę. W przypadku rezygnacji z zakupu przez zwycięzcę, koszulka przypada osobie, która złożyła drugą co do wysokości ofertę. Licytacja zakończy się w piątek, 17 kwietnia o godz. 12:00. Z racji tego, że jest to aukcja charytatywna liczymy, że oferty będą przemyślane.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ wicia
  Czwartek, 16.04

  Oryginalna koszulka ale ze sklepu. W tej na pewno Robert Lewandowski nie grał, więc jej wycena jest troszkę przesadzona.

 2. 2
  0
  ~ WUJW
  Czwartek, 30.04

  Lewandowski chyba nie ???

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.