Sobota, 16.01.2021, Imieniny: Marceli, Wlodzimierz, Bernard
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

W sobotę drugi sparing Concordii

24.01.2020, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
W sobotę drugi sparing Concordii
fot. Rafał Kadłubowski

Dobiega końca trzeci tydzień przygotowań piłkarzy Concordii do rundy wiosennej. Zakończy go sobotni sparing z liderem IV ligi GKS Wikielec. W meczu tym trener Adam Boros przyglądać się będzie grupie kilku testowanych zawodników. Początek spotkania o godz. 14 na boisku przy ul. Skrzydlatej.

W tym tygodniu do trenujących na własnych obiektach drużyny Concordii dołączyło kilku zawodników, którym sztab szkoleniowy pomarańczowo-czarnych bacznie się przyglądał.

- Jest to grupa 6 zawodników, którzy będą też sprawdzani w sobotnim sparingu z Wikielcem. W tym tygodniu trenowaliśmy już znacznie mocniej i to obciążenie może być zauważalne na boisku. Od poniedziałku rozpoczynamy tygodniowy obóz dochodzeniowy, podczas którego trenować będziemy dwa razy dziennie – informuje Mateusz Bogdanowicz, asystent pierwszego trenera Concordii.

W pierwszym sparingu z Sokołem w elbląskim zespole testowani byli Dawid Pietkiewicz (Sokół Ostróda) i Rafał Kruczkowski (Motor Lublin). Przyszłość obu w Concordii jest cały czas otwarta. W meczu przeciwko Wikielcowi nie wystąpi Edil de Souza Barros, który wyjechał do Świdnicy na rozmowy ze swoim klubem w sprawie powrotu do Elbląga. Dobrą informacją jest powrót do treningów Cypriana Maciejewskiego, który był ostatnio testowany w Olimpii Grudziądz.III liga - grupa I - sezon 2019/2020 - aktualna tabela, wyniki, terminarz
Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ kiki
  Sobota, 25.01

  A Wierciocha pan Boros już ściągnął?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92924284934998