Środa, 8.07.2020, Imieniny: Elzbieta, Adrian, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Wybieramy najlepszego piłkarza Concordii w rundzie jesiennej [GŁOSOWANIE]

12.12.2019, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wybieramy najlepszego piłkarza Concordii w rundzie jesiennej [GŁOSOWANIE]
fot. Rafał Kadłubowski

Podobnie jak przed rokiem, nasz klub organizuje plebiscyt na najlepszego piłkarza Concordii w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 III ligi. Kibice pomarańczowo-czarnych przez najbliższy tydzień mogą wybierać swojego ulubieńca spośród 20 zawodników, którzy jesienią zagrali w barwach Concordii co najmniej 200 minut w III lidze. Piłkarz, który uzyska najwięcej głosów w naszej zabawie zdobędzie statuetkę oraz nagrodę. Głosować można za pośrednictwem Facebooka.

Nasz plebiscyt potrwa tydzień i zakończy się 19 grudnia o godzinie 16:00. Aby oddać głos na swojego faworyta należy posiadać profil na Facebooku.

Głosować można na jednego z 20 zawodników, którzy w rundzie jesiennej zagrali w Concordii co najmniej 200 minut w III lidze.

Pełną listę kandydatów do tytułu najlepszego piłkarza Concordii w rundzie jesiennej 2019/2020 III ligi, znajdziecie pod poniższym linkiem:
https://www.facebook.com/events/477045782950078/permalink/477054169615906/

Przed rokiem w naszym plebiscycie zwyciężył Radosław Lenart. Drugie miejsce zajął Adrian Kostrzewski, a trzecie Patryk Malanowski. Relację i zdjęcia z poprzedniej edycji znajdziecie tutaj: http://www.concordia.elblag.pl/artykuly/kibice-concordii-dokonali-wyboru-radoslaw-lenart-najlepszym-pilkarzem-jesieni-zobacz-film,1496.htm

W odróżnieniu od poprzedniej edycji, w tym roku głosowanie będzie trójstopniowe. Oprócz głosowania kibiców, swoje głosy przyzna także sztab szkoleniowy Concordii oraz zarząd klubu MMKS Concordia. Tytuł najlepszego piłkarza, a także nagrody za drugie i trzecie miejsce zdobędą zawodnicy, którzy łącznie uzyskają najwięcej punktów w głosowaniu kibiców, trenerów i zarządu.

Ogłoszenie wyników plebiscytu oraz uhonorowanie zwycięzców nastąpi 20 grudnia, podczas uroczystego zakończenia rundy jesiennej i podsumowania roku w MMKS Concordia.III liga - grupa I - sezon 2019/2020 - aktualna tabela, wyniki, terminarz
Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.