Niedziela, 20.06.2021, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Przekaż 1% na Concordię! Klub zbiera na budowę treningowej hali balonowej

17.01.2019, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Przekaż 1% na Concordię! Klub zbiera na budowę treningowej hali balonowej

MMKS Concordia w najbliższych kilku latach planuje spore inwestycje infrastrukturalne, które pomogą przystosować istniejącą bazę do rosnących potrzeb klubu i dalszego rozwoju szkółki piłkarskiej. Jednym z zamierzeń jest postawienie na terenie obiektu przy ul. Krakusa treningowej hali balonowej ze sztuczną murawą. Służyć ona będzie głównie dzieciom z akademii piłkarskiej Concordii, ale też wszystkim chętnym elblążanom. Koszty postawienia hali są dość znaczne, dlatego postanowiliśmy, że środki na ten cel zbierane będą m.in. poprzez akcję 1% podatku na organizację pożytku publicznego, jaką jest MMKS Concordia.

Piłkarska hala balonowa, która planowana jest na terenie zielonym tuż obok hotelu przy ul. Brzeskiej, usprawniłaby znacznie szkolenie dzieci i młodzieży w Concordii. Obecnie w okresie zimowym istnieje duże zapotrzebowanie na treningi pod dachem. Obiektów do tego jest niewiele w Elblągu, a dostępność jest znacznie ograniczona. Do tego dochodzą jeszcze koszty wynajmu. Zaradzić temu może budowa przez klub własnego obiektu, który rozwiązałby wszelkie problemy organizacyjne i uniezależniła klub. Treningi odbywałyby się według określonego harmonogramu w jednym miejscu na terenie klubu. Do tego z hali balonowej „po godzinach” będą mogli korzystać także wszyscy zainteresowani elblążanie.

Szacunkowy koszt postawienia hali, oceniony na podstawie innych tego typu obiektów, to ok. 600 tys. zł. Klub tak znacznych środków nie posiada. Zdecydowano więc, że fundusze na ten cel będą zbierane w ramach akcji 1% z podatku. Każdy dorosły podatnik w ramach swojego rozliczenia z fiskusem ma szansę wesprzeć inicjatywę Concordii i przyczynić się do powstania całorocznego obiektu treningowego dla dzieci ze szkółki piłkarskiej.

Wystarczy w formularzu swojego zeznania podatkowego za rok 2018 (PIT-28, 36, 37, 38 lub 39) wpisać numer KRS MMKS Concordia Elbląg (0000278728). Zebrane w ten sposób środki przybliżą klub do realizacji tego zadania. Klub chciałby, aby taki obiekt zaczął funkcjonować jeszcze w 2019 r.

Liczy się każda złotówka. Apelujemy zatem do wszystkich mieszkańców Elbląga i regionu, a szczególnie do tych związanych z Concordią, o wsparcie naszej inicjatywy. Razem możemy zdziałać wiele i mieć wpływ na dalszy rozwój szkolenia dzieci w Concordii.IV liga - sezon 2018/2019 - aktualna tabela, wyniki, terminarz
Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --6
  ~ kolo
  Czwartek, 17.01

  Jeszcze nie dostali działki w użyczenie, a już nią dysponują. Kto na to wydał zgodę panie włodarzu? Fakty dokonane?

 2. 2
  +2
  ~ mieszkanka
  Czwartek, 17.01

  A nie można wypożyczyć nieodpłatnie na kilka godzin? Są ważniejsze cele, chociażby dla tych, którzy odchodzą już z tego świata i powinni te ostatnie chwile spędzić pod szczególną opieką, To dla Nich należy się pomoc, a są też wśród Nich dzieci. Najprościej to po "balon" rękę wyciągać, zastanówmy się nad priorytetami.

 3. 3
  +1
  ~ Ciocia klocia
  Czwartek, 17.01

  Oni zostali poinformowani przez wtyczke radnego ,że moga stawiac balon bo to juz klepnięte.

 4. 4
  --4
  ~ Wizard
  Czwartek, 17.01

  zbierajcie drobne w batorowie.Elbląg jedno miasto jeden klub.A condonia to twór grubego mirka i jego przydupasów.krowy paść a nie wyciągać łapy po 1% ludzi miasta.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.