Piątek, 20.07.2018, Imieniny: Czeslaw, Hieronim, Fryderyk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2018

„Niech ogarnie nas magia uroczystego balu”. Tak na Studniówce bawili się maturzyści IV LO

20.01.2018, 12:00:24 Rozmiar tekstu: A A A
„Niech ogarnie nas magia uroczystego balu”. Tak na Studniówce bawili się maturzyści IV LO
fot. Majka Brejdak
Tegoroczni maturzyści IV Liceum Ogólnokształcącego Studniówkę spędzili w Hotelu Elbląg, gdzie wczoraj (19.01.) bawili się do białego rana.
 

- Choć nad głową czarne chmury, lecz zdążymy do matury, niech dzięcioły w lesie kują, maturzyści dziś balują – mówił tegoroczny maturzysta Mateusz Zyngier, współprowadzący część oficjalną Studniówki.
 
 
Przez trzy lata nie szczędziliśmy naszych wysiłków, zdobywaliśmy wiedzę, pracowaliśmy, by osiągnąć wyznaczone cele. Dzisiejszego wieczoru pragniemy jednak odłożyć na bok wszelkie troski i zmartwienia. Niech ogarnie nas magia uroczystego balu i dobrej zabawy
 
– mówiła Wiktoria Matlińska, współprowadząca.
 
Maturzyści słów uznania nie szczędzili nauczycielom. - Pragniemy podziękować za przekazaną wiedzę, za waszą wyrozumiałość, cierpliwość. Jednocześnie szczerze przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia z naszej strony oraz kłopoty, których nieumyślnie przysporzyliśmy – zaznaczył Mateusz Zyngier.
 
Jak abiturienci będą wspominać IV LO? - Trzy lata wspólnej nauki minęło nam zadziwiająco szybko. W szkolnej rzeczywistości, trudach pracy i radościach sukcesów towarzyszyli nam nauczyciele. Doceniamy trud, jaki włożyli w nasze nauczanie – podkreśliła Natalia Matlińska.
 
- Nauczyciele nie szczędzili wysiłków, by pokazać nam właściwe rozwiązania i otworzyć nasze umysły tak, abyśmy mogli dobrze przygotować się do dorosłości – dodał Mateusz Zyngier.
 
Nie zapomniano także o rodzicach. - Oni nie tylko przez te trzy lata nauki w liceum, ale przez całe nasze życie są przy nas. Wspierają nas swoją radą, pomagają, dodają otuchy, są wyrozumiali, cierpliwi i zachęcają nas do pokonywania przeszkód – wymieniał Mateusz Zyngier. - Żadne słowa, wywody, długie mowy nie wyrażają tego, co czujemy.
 
W imieniu rodziców głos zabrała Przewodnicząca Komitetu Studniówkowego p. Jolanta Zyngier, która najpierw zwróciła się do dyrekcji i nauczycieli IV LO. - Powierzając na te kilka lat nasze dzieci państwa opiece, niewątpliwie większość z nas – rodziców robiła to z niepewnością i obawą czy dokonuje dobrego wyboru, czy poradzą sobie państwo z ich niesfornymi charakterami, buntowniczą naturą. Dziś wiemy, ze nasze obawy okazały się niepotrzebne – zaznaczyła. - Trud wszystkich nauczycieli wniesiony w wykształcenie tych młodych ludzi przynosi efekty.
 
Przewodnicząca Komitetu Studniówkowego skierowała kilka słów także do maturzystów.
 
Studniówka to tradycja wpisana w kalendarz każdego licealisty. To impreza oczekiwana przez maturzystów z niecierpliwością, lekkim wzruszeniem i niepokojem. Pozostaje w pamięci każdego młodego człowieka na długie lata, jako jedno z wielu przyjemnych i pięknych przeżyć. Oby miłe wspomnienia dzisiejszego wieczoru na długo zapadły w waszej pamięci
 
– dodała Jolanta Zyngier.


Wśród uczestników Studniówki IV Liceum Ogólnokształcącego komisja, składająca się z reprezentantów redakcji info.elblag.pl, wyłoniła 10 najbardziej wyróżniających się par, które będą walczyć o tytuł "Najpiękniejszej Pary Studniówki IV LO". Głosowanie będzie trwało od dziś (22 stycznia) od 12.00 do 29 stycznia do 23:59. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 stycznia br.
 

Zwycięska para otrzyma atrakcyjne nagrody! Poza tytułem otrzymają oni:


- bon podarunkowy na kwotę 80 zł do Restauracji Złota Arka


- zaproszenie na kręgle do Yolo Club


- karnet miesięczny - Latino w parach sponsorowany przez Centrum Tańca Cadmans


- podwójne zaproszenie do wybranego pokoju zagadek w Domu Gier - ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12 sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun


- zaproszenie na wybrany trening w JUMP Fitness sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun

 

UWAGA ! Niebawem Plebiscyt na Najpiękniejszą Parę Elbląskich Studniówek 2018!


Redakcja info.elblag.pl będzie uczestniczyć w dziesięciu Studniówkach, jakie w tym roku będą organizowane w naszym mieście.


Zwycięzcy naszych dziesięciu konkursów będą mieli szansę zdobyć tytuł Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2018 biorąc udział w jedenastym, finałowym  konkursie!


Do wygrania, w Plebiscycie Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2018 oprócz tytułu, będą:


- dwa kursy prawa jazdy ufundowane przez  Wyższą Szkołę Jazdy mieszczącą się przy ul. Robotniczej 197 (dawna Szkoła Podstawowa nr 5) - tel. 66777444, 730767678 (nagroda o wartosći 2800 zł)


- 12 treningów z trenerem personalnym Maciejem Szechlickim – tel. 795 162 394  (nagroda o wartości 600 zł)


- przedłużenie paznokci (żel na tipsie) oraz założenie rzęs (1:1) (nagroda o wartości 200 zł) sponsorowany przez New Look - Strefę Piękna – tel. 609 506 062


- dwa karnety miesięczne do siłowni Odessa (nagroda o wartości 178 zł)


- zaproszenie do pokoju zagadek dla 4 osób (nagroda o wartości 140 zł) sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun


- karnet OPEN na zajęcia Fitness (nagroda o wartości 150 zł) sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun


- zaproszenie na trening próbny w systemie EMS (nagroda o wartości 49 zł) sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun

 

  
 
 
 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Studniówka IV LO ( zdjęć 203 )
Dodano: 2018-01-20 | fot. Majka Brejdak

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Puchatek
  Niedziela, 21.01

  Ale miny jedna robi

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.