Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii PRASÓWKA

Przy granicy z obwodem królewieckim odnaleziono zwłoki mężczyzny

02.08.2023, 14:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Przy granicy z obwodem królewieckim odnaleziono zwłoki mężczyzny

We wsi Jarzeń, przy granicy z obwodem królewieckim, odnaleziono zwłoki mężczyzny. Policjanci z Braniewa wyjaśniają okoliczności jego śmierci.

 

 


Do wydarzenia doszło w miejscowości Jarzeń (gmina Lelkowo), położonej niespełna trzy kilometry od granicy z obwodem królewieckim. We wtorek (1 sierpnia) znaleziono tam ludzkie zwłoki. O sprawie poinformował portal tvp.info.pl. – Otrzymaliśmy zgłoszenie o zwłokach w gminie Lelkowo na terenie leśnym. Na miejsce udali się policjanci – powiedziała w rozmowie z tvp.info st. post. Justyna Romańczuk z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie. 

 

 

 

Policja jednocześnie zdementowała pierwsze doniesienia medialne, które mówiły o tym, że ciało było rozczłonkowane. - Policjanci z Braniewa wyjaśniają okoliczności śmierci mieszkańca gm.Lelkowo, którego ciało znaleziono przy gminnej drodze. Ciało było w stanie rozkładu i wbrew doniesieniom medialnym nie zostało rozczłonkowane - czytamy na Twitterze Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 

 

 

Policjanci z Braniewa wyjaśniają okoliczności śmierci mieszkańca gm.Lelkowo, którego ciało znaleziono przy gminnej drodze. Ciało było w stanie rozkładu i wbrew doniesieniom medialnym nie zostało rozczłonkowane. Apelujemy do przedstawicieli mediów o rzetelny przekaz informacji!!!

— KWP w Olsztynie (@KWP_Olsztyn) August 1, 2023

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ zazwłokował
  Czwartek, 03.08

  "Odnaleziono zwłoki" - zwłoki były, sobie poszły i się zagubiły, ale zostały szczęśliwie odnalezione. Zwłoki są takie psotne niczym "redaktor" - jeszcze nie zwłoki ale się zagubiający.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6164569854736