Niedziela, 1.10.2023, Imieniny: Danuta, Igor, Remigiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2017

"Dzisiaj możemy zapomnieć o wszelkich stresach”. Zobacz zdjęcia ze Studniówki ZSEiO

14.01.2017, 18:00:13 Rozmiar tekstu: A A A
"Dzisiaj możemy zapomnieć o wszelkich stresach”. Zobacz zdjęcia ze Studniówki ZSEiO
Fot. Ryszard Biel

Studniówka to jedyna okazja, podczas której dyrekcja i nauczyciele mogą zobaczyć swoich uczniów w zupełnie innej odsłonie. - Mamy tu same damy i samych dżentelmenów – stwierdzili zgodnie organizatorzy tegorocznej Studniówki Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, która wczoraj odbyła się w Hotelu Elbląg.

Tegoroczni maturzyści ZSEiO zapamiętają swoją Studniówkę do końca życia. Choć stresów podczas przygotowań nie brakowało, wszystko przebiegło zgodnie z planem – była dobra zabawa i setki uśmiechów, które utrzymywały się do białego rana.

 

Stres był duży, chociaż sądzę, że młodzież jeszcze bardziej przeżywała przygotowania. Cała organizacja była wyzwaniem. Na szczęście rodzice bardzo nam pomagali

– przyznał Piotr Burek, nauczyciel j. niemieckiego.

Studniówkę poprowadzili Małgorzata Leznez i Oskar Pałasz. - Dziękujemy wychowawcom i nauczycielom za włożony trud pracy w nasze nauczanie, za przekazaną wiedzę, cierpliwość. Przepraszamy ich za wszelkie niedociągnięcia z naszej strony – powiedziała  maturzystka.

Nie zabrakło także podziękowań dla Rady Rodziców, której przewodniczy Joanna Świerczyńska.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy szczególnie aktywnie zaangażowali się w przygotowanie naszej Studniówki. Dzisiaj możemy zapomnieć o wszelkich stresach związanych z nadchodzącą maturą i świetnie się bawić

– dodał Małgorzata Leznez.

W tym roku polonez składał się z ośmiu par, które przygotowała Wioletta Dorociak.  - Byli niesamowici – szeptali między sobą nauczyciele. Maturzyści swój podziw wyrazili oklaskami.

ZSEiO zdecydowało się tym razem zorganizować bal w Hotelu Elbląg. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. - Bardzo podoba nam się miejsce – przyznała Małgorzata Leznez. - Piękna jest sala, ale też wszyscy pięknie się prezentują.

- Nie poznajemy ich – stwierdził Piotr Burek. - Wyglądają dostojnie, zdecydowanie poważniej. Szkoda, że nie przychodzą w takich strojach do szkoły.

Termin Studniówki ZSEiO był dość wyjątkowy, bowiem zaledwie dzień wcześniej maturzyści musieli się zmierzyć z egzaminem zawodowym. - Egzamin był dla kierunku technik logistyk i technik ekonomista – precyzowały wychowawczynie Joanna Domżał i Monika Gutowska. - To był egzamin teoretyczny, a w pierwszym tygodniu ferii będą mieli egzamin praktyczny.

Czego można życzyć maturzystom na symboliczne 100 dni przed maturą? Oczywiście, jak najlepszych wyników na egzaminach i dostania się na wymarzone studia. Zanim jednak to nastąpi zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z  balu tegorocznych maturzystów ZSEiO.

Podczas Studniówki wyłoniliśmy 10 par, które naszym zdaniem zasługują na miano Najpiękniejszej Pary Studniówki ZSEiO! O tym jednak, kto zdobędzie ten tytuł wraz z atrakcyjnymi nagrodami zadecydują internauci. Plebiscyt rozpocznie się w poniedziałek, 16 stycznia. Wtedy też poinformujemy o szczegółach konkursu i podamy nazwiska wytypowanych par.


 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Galeria / Studniówka ZSEiO ( zdjęć 116 )
Dodano: 2017-01-14 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ anonim
  Sobota, 14.01

  Pani Dorociak-cofnelam sie w czasie o 15lat - nic si

 2. 2
  +2
  ~ Ziyton
  Sobota, 14.01

  Od ostatniej trochę się przytyło vice i pani N

 3. 3
  --1
  ~ xxx
  Niedziela, 15.01

  Gosia Lezner* ;)

 4. 4
  +2
  ~ Studniówka 1977
  Niedziela, 15.01

  Hm....wracają wspomnienia..z "ekonomika"..moja studniówka była w 1977 roku,a więc 40 lat temu i pamietam ja do dziś.Wszystkim maturzystom życzę zdania matury,oraz realizacji wszystkich planów życiowych.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3731617927551