Sobota, 28.05.2022, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2017

Zobacz, jak podczas Studniówki bawili się maturzyści III LO

08.01.2017, 07:00:20 Rozmiar tekstu: A A A
 Zobacz, jak podczas Studniówki bawili się maturzyści III LO
Fot. Ryszard Biel

Tegoroczni maturzyści III Liceum Ogólnokształcącego rozpoczęli sezon studniówkowy 2017. Wczoraj, 7 stycznia, w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym bawili się do późnych godzin nocnych.

To było wielkie wydarzenie zarówno dla uczniów, rodziców, jak i pracowników III LO. O to, aby ten wieczór był niezapomniany zadbały m. in. Marta Koczara, przewodnicząca Rady Rodziców oraz Majka Babraj, wychowawczyni jednej z maturalnych klas.

Przygotowania do Studniówki rozpoczęły się już we wrześniu. - Mamy podzieliły się zadaniami i od pierwszego spotkania konsekwentnie je realizowały – opowiadała Majka Babraj. - Jedna z mam zajęła się kateringiem, inna oprawą muzyczną, jeszcze inna dekoracjami. Wszystkie spisały się na medal, dzięki czemu uczestnicy Studniówki przeżyją niezapomniany czas.

Współpraca przebiegała bez zastrzeżeń.

To było niesamowite. Szybka decyzyjność, sprawność organizowania, elastyczność – to cechowało tegoroczną organizację Studniówki

– przyznała Mariola Babraj.

Oprócz tradycyjnego poloneza dla maturzystów została przygotowana taneczna niespodzianka. Podczas Studniówki wystąpili: Aleksandra Ławrynowicz i Karol Ledwosiński. Choć mają po 15 lat to już od 8 lat trenują w Klubie Tańca Jantar. - Dzięki systematycznej i ciężkiej pracy zdobyli w swojej kategorii wiekowej wyższą klasę taneczną A w tańcach standardowych oraz wicemistrzostwo okręgu w tańcach latynoamerykańskich – opowiada Marta Koczara. - Para jest reprezentantem formacji tańców standardowych Jantar Elbląg. Największym osiągnięciem formacji jest wicemistrzostwo Polski w 2015 roku.

Oprócz tego, zamiast typowego kabaretu, została przedstawiona prezentacja. - To były refleksje na temat szkoły w odczuciu uczniów – dodała Mariola Babraj.

Oczywiście nie mogło zabraknąć tortu i życzeń. - Oby matury zdali jak najlepiej i dostali się na ukochane studia – podkreśliła Marta Korczara. - Życzymy im szczęścia, miłości, przyjaźni i wszystkiego, czego im się zamarzy.

Wiele ciepłych słów miał do powiedzenia również dyrektor III LO, Jan Zaborowski. Życzył on nie tylko dobrych wyników na maturze, ale również aby nawiązane w szkole przyjaźnie przetrwały próbę czasu.

Kolejne roczniki pokazują, że nawiązują się tu związki na całe życie, które są kontynuowane po skończeniu tej szkoły. To jest największe bogactwo

– podkreślił Jan Zaborowski.

- Życzymy im połamania pióra na maturze. Oby stanęli na wysokości zadania. Jako wychowawczyni wiąże z nimi duże nadzieję i wierzę w nich – dodała Majka Babraj. - Mam nadzieję, że potem będą się realizować i będą spełniać swoje marzenia.

Podczas Studniówki wyłoniliśmy 10 par, które naszym zdaniem zasługują na miano Najpiękniejszej Pary Studniówki III LO! O tym jednak, kto zdobędzie ten tytuł wraz z atrakcyjnymi nagrodami zadecydują internauci. Plebiscyt rozpocznie się w poniedziałek, 9 stycznia. Wtedy też poinformujemy o szczegółach konkursu i podamy nazwiska wytypowanych par. 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 26

%100.0 %0.0


Galeria / Studniówka III LO ( zdjęć 108 )
Dodano: 2017-01-08 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0407071113586