Niedziela, 29.01.2023, Imieniny: Franciszek, Zdzislaw, Zenon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

Nero, pisiak szuka domu

22.01.2023, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Nero, pisiak szuka domu

Nero nigdy nie był przyzwyczajony do domowego ciepła i własnego legowiska, ponieważ całe życie spędził na podwórku.Trudno powiedzieć, czy zanim trafił do schroniska, zaznał choć odrobinę miłości i troski…


Nero z biegiem czasu zaczął odkrywać przed nami coraz to bardziej zaskakujące karty swojej osobowości. Kontakt z człowiekiem okazał się być dla niego ukojeniem, szybko polubił głaskanie i długie spacery. Jest zachwycony, kiedy ktoś zwróci na niego uwagę, ale ten zachwyt wcale nie objawia się dziką radością, skakaniem, szczekaniem itp. Nero jest już zrównoważonym, starszym psiakiem, który po prostu nachyli się do głaskania, rozda kilka całusów i wtuli się w ramię.


Nero nie potrzebuje już długich, wyczerpujących spacerów. Owszem, gdzieś tam (ale bardzo głęboko), tkwi w nim szalony szczeniak i zdarza mu się trochę potruchtać, pobiec za piłką, a potem cieszyć się swoją zdobyczą. Lubi ochłodzić się w baseniku z wodą lub w rzeczce, szeroko się przy tym uśmiechając. Mimo tego, trzeba przyznać, że jest już statecznym, starszym panem. A przy tym bardzo uroczym, ponieważ jest w nim niebywała delikatność, ostrożność i radość. Nie potrzebuje wiele, potrafi się cieszyć małymi rzeczami, nie oczekując nic więcej i nic w zamian. Jest skromnym, cichym przyjacielem. Ułożonym, grzecznym, bardzo rzadko szczekającym
Obecnie Nero przebywa w boksie z Lalą, bardzo temperamentną sunią, broniącą swoich zasobów. Psiaki doskonale się ze sobą zgrały, ponieważ Nero szybko przyjął do wiadomości, że to Lala "nosi spodnie" w tym związku - ustępuje jej na każdym kroku, a nawet pokornie oddaje jej zabawki. W stosunku do innych samców bywa dominujący.


Nero na stare lata szuka swojej przystani. Przede wszystkim spokojnej, która da mu poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Nero jest dużym, starszym już psem, dlatego też chcielibyśmy, by zamieszkał w domu z ogrodem, u boku dobrych, wrażliwych ludzi, którzy pokochają go takiego, jakim jest. Takich psiaków nie trzeba już wychowywać. Wystarczy zrozumieć...


Kontakt w sprawie adopcji pod nr tel.:
55 234 16 46
lub mailowo:
elblag.schronisko@otoz.pl

 

 

 

OTOZ Schronisko w Elblągu

 

 

OTOZ Animals Schronisko w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2850940227509