Piątek, 27.11.2020, Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

Poznaj podopiecznych elbląskiego schroniska (cz.4)

06.08.2020, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Poznaj podopiecznych elbląskiego schroniska (cz.4)
Fot. schronisko.elblag.pl

W Elblągu prężnie działa OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Obecnie znajduję się w nim blisko 150 psów i 100 kotów. Na łamach info.elblag.pl będziemy prezentować sylwetki psów i kotów z nadzieją, że szybko znajdą one odpowiedzialny dom i kochającą rodzinę!

 

Uwaga! Eksperci z Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego donoszą, że właściciele psów żyją prawie o 1/4 dłużej. Psy m.in. łagodzą depresję, obniżają ciśnienie krwi i regulują poziom cholesterolu!

Badacze z Instytutu Komunikacji Zwierząt w Północnej Karolinie twierdzą, że posiadanie kota nie jest obojętne dla naszego układu immunologicznego. Obecność kota w domu wpływa pozytywnie m.in. na nasze serce i wydłuża nasze życie o 4-5 lata!

 

OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu mieści się przy ul. Królewiecka 233. Więcej informacji na temat podopiecznych schroniska można uzyskać pod nr (55) 234 16 46 lub na stronie elblag.schronisko@otoz.pl

 

Gąska trafiła do schroniska 06.07.2020 z miejscowości Nowakowo. Wiemy, że już jakiś czas temu przybłąkała się tam do bezdomnej osoby, za którą chodziła jak cień.
 

Gąska to nieduża suczka, która, w momencie, gdy znalazła się w schronisku ważyła 10,7kg. Nie jest młoda - ma zapewne powyżej 10 lat. W pierwszym kontakcie z człowiekiem jest lękliwa, ale łagodna. Wygląda na to, że nigdy nie chodziła na smyczy, bo bardzo ją to stresuje. Jesteśmy jednak pewni, że szybko się to zmieni, bo Gąska ewidentnie chce być blisko człowieka.nr karty: 15/EL/2020
 


 

Aston został oddany do schroniska 09.07.2020. Powiedziano nam, że ten urodzony w październiku 2017 roku, pies, przez pierwsze lata swojego życia mieszkał w kojcu z innym psem, zaś niedawno zamieszkał w  mieszkaniu, w którym się nie zaaklimatyzował. Pozostawiony sam w domu niszczył i właśnie dlatego oddano go do schroniska.


Aston to sympatyczny, ufny i przyjazny psiak, który lubi koty. Szukamy dla niego aktywnej rodziny, przy której będzie mógł spożytkować swoje pokłady energii.nr karty: 194/2020
 


 

Onyks trafił do schroniska 04.07.2020 z ulicy Robotniczej, gdzie znaleziono go przywiązanego do drzewa.Onyks to duży, zadbany psiak, który w schronisku początkowo był wystraszony i nieufny w stosunku do obcych sobie ludzi. nr karty: 192/2020
 


 

Bentley trafił do schroniska 03.07.2020 z miejscowości Cieplice. Psiak był wychudzony a wśród jego sierści znaleźliśmy mnóstwo kleszczy. Bentley to średniej wielkości pies, który ma około 3 lat. Jest łagodnym i bardzo przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem.nr karty: 13/EL/2020

  

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2859771251678