Piątek, 27.11.2020, Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

Poznaj podopiecznych elbląskiego schroniska (cz.2)

28.07.2020, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Poznaj podopiecznych elbląskiego schroniska (cz.2)
Fot. schronisko.elblag.pl

W Elblągu prężnie działa OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Obecnie znajduję się w nim blisko 150 psów i 100 kotów. Na łamach info.elblag.pl będziemy prezentować sylwetki psów i kotów z nadzieją, że szybko znajdą one odpowiedzialny dom i kochającą rodzinę!

 

Uwaga! Eksperci z Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego donoszą, że właściciele psów żyją prawie o 1/4 dłużej. Psy m.in. łagodzą depresję, obniżają ciśnienie krwi i regulują poziom cholesterolu!

Badacze z Instytutu Komunikacji Zwierząt w Północnej Karolinie twierdzą, że posiadanie kota nie jest obojętne dla naszego układu immunologicznego. Obecność kota w domu wpływa pozytywnie m.in. na nasze serce i wydłuża nasze życie o 4-5 lata!

 

OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu mieści się przy ul. Królewiecka 233. Więcej informacji na temat podopiecznych schroniska można uzyskać pod nr (55) 234 16 46 lub na stronie elblag.schronisko@otoz.pl
 

Fudżi trafił do schroniska 24.07.2020 z ulicy Wapiennej.Fudżi to duży pies, który jest łagodny i przyjazny w stosunku do ludzi. Fudżi czeka na swoich opiekunów. nr karty: 204/2020
Dino trafił do schroniska 22.07.2020 ze Starego Miasta.Dino to mały psiak, który ma około 2 lat. Jest wesołym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem. nr karty: 202/2020
 


Koli trafił do schroniska 23.07.2020 spod centrum handlowego na ul. Płk. Dąbka, gdzie, jak nam powiedziano, błąkał się od kilku dni. Koli to szczupły psiak średniej wielkości, który ma około 3 lat. Jest ufny i przyjazny w stosunku do ludzi. Czy ktoś go szuka? nr karty: 203/2020


 

Pysiek po raz pierwszy trafił do schroniska w grudniu 2016 po śmierci swojego opiekuna. Kilka miesięcy czekał na adopcję. W lipcu 2017 roku udało się - psiak opuścił schronisko. Niestety 21.07.2020, po trzech latach w nowym domu, znowu się znalazł się w schronisku. Został oddany, ponieważ jego opiekunka bardzo podupadła na zdrowiu i nie była w stanie dłużej zajmować się psem.

 

Pysiek to mały pies, który ma już około 10 lat (lub więcej). Jest sympatycznym stworzeniem, które jest ufne i przyjazne w stosunku do ludzi. Podczas spaceru ładnie chodzi na smyczy i chętnie spędza czas poddając się pieszczotom.


Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


2.0400269031525