Poniedziałek, 27.03.2023, Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

One nadal czekają na dom: poznaj Miśków, Marcina i Sigmę

28.01.2019, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
One nadal czekają na dom: poznaj Miśków, Marcina i Sigmę
Fot. Ryszard Biel

Rok temu rozpoczęliśmy cykl „Witamy w Elblągu”, w którym prezentujemy dzieci urodzone w naszym mieście. Cieszymy się, że spotkał się on z dużym zainteresowaniem naszych czytelników. Tym razem rozpoczynamy zupełnie inny cykl - „One nadal czekają na dom”!
 

W każdym materiale cyklu „One nadal czekają na dom”  będziemy prezentować podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu.
 

Obecnie w elbląskich schronisku znajduje się ok. 190 psów. Mamy nadzieję, że nasz cykl przyczyni się do zmniejszenia (oby drastycznie!) tej ilości.

MARCIN - nr karty: 31/2018
 

Marcin trafił do schroniska 22.01.2018 razem z Filemonem, ponieważ opiekun psów zmarł. Marcin to około 10-letni pies średniej wielkości z charakterystycznym, wystającym ząbkiem. Jest typowo domowym, ufnym i przyjaznym w stosunku do ludzi zwierzęciem.
 


MISIEK - nr karty: 359/2017
 

Misiek trafił do schroniska 06.09.2017 oddany przez swojego opiekuna z powodu zmiany miejsca zamieszkania.Misiek to pies średniej wielkości, który, gdy znalazł się w schronisku, miał około 12 lat. Jest spokojnym, łagodnym i przyjaznym zwierzęciem.
 


MISIEK - nr karty: 346/2017


Misiek został oddany do schroniska 30.08.2018 przez swoją opiekunkę, która powiedziała nam, że musi wyjechać zagranicę i nie ma nikogo, kto mógłby zająć się jej 11-letnim psem...
 

Misiek to piękny, dosyć duży pies, który urzeka swoim spokojem i łagodnością. Zanim znalazł się w schronisku, był psem domowym. Smutny, zrezygnowany Misiek wydaje się być pogodzony z losem, ale my nie chcemy się godzić na to, by już do końca życia został w schronisku! Polecamy go do adopcji!
 


SIGMA - nr karty: 443/2016
 

Sigma trafiła do schroniska 13.11.2016 w wieku około 6-7 miesięcy. Sigma to trochę nieśmiała suczka średniej wielkości, która świetnie czuje się wśród innych psów, ale trochę niepewnie wśród ludzi.
 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --7
  ~ Gigu
  Poniedziałek, 28.01

  Wycie i zasrane trawniki,.. nie dziękuję.

 2. 2
  +5
  ~ Machupichcę
  Poniedziałek, 28.01

  Gigu : po co Ty w ogóle zaglądasz do tej rubryki ? Denerwujesz się niepotrzebnie i potem umieszczasz prymitywne komentarze. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Zadbaj o zdrowie i odpuść sobie tą tematykę ;)

 3. 3
  +3
  ~ mamdwa
  Wtorek, 29.01

  Święte i terapeutyczne słowa. Nie każdy musi kochać psy, nie każdy kocha złych ludzi. Taki wybór w życiu-wybieram psy

 4. 4
  +2
  ~ Człowiek
  Wtorek, 29.01

  Kontakt z ludźmi(szczególnie internetowymi trolami) = nerwica, zmarnowany czas kontakt z psami = relaks, dobrze spędzony czas

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2281379699707