Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

One nadal czekają na dom: poznaj Kerdo, Lunę, Nokię, Robina, Rufusa i Zarę

25.12.2018, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
One nadal czekają na dom: poznaj Kerdo, Lunę, Nokię, Robina, Rufusa i Zarę
Fot. Ryszard Biel

Rok temu rozpoczęliśmy cykl „Witamy w Elblągu”, w którym prezentujemy dzieci urodzone w naszym mieście. Cieszymy się, że spotkał się on z dużym zainteresowaniem naszych czytelników. Tym razem rozpoczynamy zupełnie inny cykl - „One nadal czekają na dom”!
 

W każdym materiale cyklu „One nadal czekają na dom”  będziemy prezentować podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu.
 

Obecnie w elbląskich schronisku znajduje się ok. 190 psów. Mamy nadzieję, że nasz cykl przyczyni się do zmniejszenia (oby drastycznie!) tej ilości.KERDO - nr karty: 466/2017Kerdo po raz pierwszy trafił do naszego schroniska w czerwcu 2016 roku jako mniej więcej 3 miesięczny szczeniak. 4 miesiące później został adoptowany, niestety 04.12.2017 oddano go z powrotem do schroniska.

Powiedziano nam, że pomimo upływu czasu pies nadal nie nauczył się załatwiana swoich potrzeb fizjologicznych na podwórku. Kerdo to mały, pełen energii psiak, który jest przyjazny w stosunku do ludzi i innych psów.


LUNA - nr karty: 315/2018Luna trafiła do schroniska 26.10.2018, ponieważ jej opiekun znalazł się w szpitalu. Luna to kilkuletnia suczka średniej wielkości. Przez kilka pierwszych tygodni czuła się w schronisku bardzo zagubiona, lecz z upływem czasy przyzwyczaiła się do tych trudnych warunków, w których przyszło jej teraz żyć...
 

W stosunku do ludzi zachowuje się przyjaźnie, spokojnie i grzecznie. Jak dotąd nie wchodzi w konflikty z innymi psami.


NOKIA - nr karty: 275/2018
 Nokia trafiła do schroniska 25.09.2018 z ulicy Witkiewicza.Nokia to suczka średniej wielkości o oryginalnej urodzie. Jest młoda - ma około 1-2 lata. W stosunku do ludzi jest ufna i przyjazna.


ROBIN - nr karty: 344/2018
 Robin trafił do schroniska 25.11.2018 z ulicy Grunwaldzkiej. Robin to dosyć duży psiak, który ma prawdopodobnie około1 roku. Jest zadbanym, ufnym i przyjaznym w stosunku do ludzi zwierzęciem.


RUFUS - nr karty: 110/2015
 Rufus przebywa w schronisku od 24.03.2015.  Trafił tutaj z Jeleniej Doliny, gdzie podobno błąkał się od 2 tygodni. Był wychudzony. Rufus to dosyć duży pies, który ma około 2-3 lat. Jak dotąd zachowuje się bardzo spokojnie i grzecznie. W stosunku do ludzi jest przyjazny.


ZARA - nr karty: 359/2018
 Zara przebywa w schronisku od 06.12.2018. Trafiła tutaj z ulicy Królewieckiej. Zara to średniej wielkości suczka, urodzona mniej więcej w 2012 roku, która wyglądem przypomina owczarka niemieckiego.

Jest łagodnym i przyjaznym psem, który bardzo lgnie do ludzi. Jak dotąd nie wchodzi w konflikty z innymi psami.

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ Kot
  Środa, 26.12

  Same kundle

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6817779541016