Wtorek, 18.02.2020, Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

Zimowy Bieg na Sześć Łap w schronisku OTOZ Animals

12.01.2017, 09:52:18 Rozmiar tekstu: A A A
Zimowy Bieg na Sześć Łap w schronisku OTOZ Animals
fot. archiwum redakcji

Zima, która od kilku dni panuje w Elblągu nie jest straszna miłośnikom czworonogów i aktywności fizycznej, którzy w najbliższa sobotę będą mieli okazję spotkać się z bezdomnymi zwierzętami z elbląskiego schroniska OTOZ Animals. Szansą do tego będzie kolejna edycja Biegu na Sześć Łap.

 

Bieg na Sześć Łap to zainicjowana w Olsztynie społeczna akcja, której celem jest promocja adopcji bezdomnych zwierząt oraz popularyzacja aktywności fizycznej. Od ponad dwóch lat w inicjatywie mogą wziąć udział również elblążanie. Spacer lub bieg z zamkniętymi na co dzień w schroniskowych boksach psami jest doskonałą propozycją na pożyteczne i aktywne spędzenie soboty, dlatego też kolejne edycje akcji zyskują coraz większą popularność. W spotkaniu wziąć może udział każdy, kto jest w stanie w spokojnym tempie przejść dystans ok. 5 km. Zapraszamy również biegaczy, którzy będą mieli okazję pobiec malowniczymi ścieżkami Bażantarni w miłym towarzystwie. 

 

Bieg na Sześć Łap uczestników odbędzie się w najbliższą sobotę, o godzinie 10 w schronisku OTOZ Animals przy ul. Królewieckiej 233 (wyjazd na Braniewo). Mając na uwadze bezpieczeństwo psów, wprowadzamy obowiązkowe zapisy. Swoje uczestnictwo można zgłosić na facebookowym profilu akcji, podając swoje imię, nazwisko oraz numer kontaktowy w wiadomości prywatnej. Zapisy trwają do piątku do godz. 18. Przed biegiem każdy z uczestników będzie poproszony o wpisanie się na listę, co będzie podstawą do otrzymania psa. 
 

Organizatorzy

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.