Czwartek, 20.06.2019, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama


Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2015

Najpiękniejsza Para Studniówki I LO odwiedziła naszą redakcję

24.02.2015, 07:00:34 Rozmiar tekstu: A A A
Najpiękniejsza Para Studniówki I LO odwiedziła naszą redakcję
fot. Adrian Sajko

Para, która otrzymała tytuł „Najpiękniejszej Pary Studniówki I Liceum Ogólnokształcącego” odwiedziła naszą redakcję, aby odebrać nagrody. Zwycięstwo przypadło Karolinie Pawłowskiej i Sebastianowi Czyżyk-Skoczyk z 3a. Przyznali, że rywalizacja była od początku.


W jaki sposób zwycięska para zdobywała głosy w konkursie? 

Napisaliśmy do swoich znajomych, że bierzemy udział w konkursie i wysyłaliśmy link. Dużo też zrobiły nasze rodziny, które również przesyłały informacje do swoich znajomych, promowali dość mocno ten konkurs

– przyznał w rozmowie z nami Sebastian Czyżyk- Skoczyk.

 

Zwycięska para nie tworzyła wydarzenia na Facebooku. Przyznała również że rywalizacja była od początku do końca. Największą pomiędzy nimi a parą numer 10. - Tak naprawdę mieliśmy na dzień przed zakończeniem konkursu 100 głosów przewagi, a na trzy godziny wcześniej 40 głosów straty. Więc trzeba było się wziąć i jeszcze trochę popracować. Wygraliśmy niewielką ilością głosów – dodał Sebastian

 

Poza tytułem „Najpiękniejszej Pary Studniówki” otrzymali również nagrody w postaci: dwóch wejść na paintball sponsorowane przez PaintballElblag.pl Warscom Imprezy integracyjne z adrenaliną, miesięczny karnet na Lodowisko Helena sponsorowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz miesięczny karnet na Latino w parach sponsorowany przez Centrum Tańca Cadmans. 

 

Która z nagród spodobała się najbardziej?

Najbardziej zadowoleni jesteśmy z paintball'a. W czerwcu już po wszystkich egzaminach maturalnych i sesji, będziemy mogli się wybrać i rozerwać po ciężkim okresie nauki

– dodawał tegoroczny maturzysta

Ines Kuraś

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.