Poniedziałek, 20.09.2021, Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OPINIE NADESŁANE

Prezes Okręgu Elbląskiego Partia Korwin: "Po publikacji artykułu poczuliśmy się wywołani do tablicy" (opinia nadesłana)

03.07.2015, 07:00:36 Rozmiar tekstu: A A A
Prezes Okręgu Elbląskiego Partia Korwin: "Po publikacji artykułu poczuliśmy się wywołani do tablicy"
fot. archiwum redakcji

Po publikacji artykułu „Startował w wyborach prezydenckich z listy KNP. Teraz popiera Kukiza?”, a szczególnie zamieszczonej wypowiedzi Adriana Meger, elbląski oddział Partii Korwin poczuł się wywołany do tablicy by przedstawić faktyczny powód odejścia kolegi Megera.

Wyjaśnienie to należy się przede wszystkim naszym sympatykom - orędownikom idei wolnościowych i antysystemowych w modelu proponowanym przez Partię Korwin. Otóż Adrian Meger wcale nie zrezygnował z funkcji Prezesa okręgu elbląskiego, tylko został odwołany przez Prezesa Partii Janusza Korwin-Mikke na wniosek podpisany przez wszystkich członków elbląskiego oddziału.

Były już prezes okręgu wykazywał się bardzo bierną postawą przy inicjowaniu jakichkolwiek akcji, nieuczestniczeniu w działaniach i wydarzeniach okręgu oraz mizernym reprezentowaniu formacji. Kolega Meger sądził chyba, że wystarczy kierowanie swoim okręgiem zza biurka, klepiąc w klawiaturę komputera i wykazywanie wobec centrali lokalnych sukcesów jako własny wkład organizacyjny, aby uzyskać jak najwyższe miejsce na liście.

Brutalnie przekonał się, że z taką reprezentacją nie zgadzają się członkowie oddziału, którzy pokazali mu żółtą kartkę. Nie został jednak wykluczony ze struktur. Czarę goryczy przelał fakt, że po powołaniu nowego prezesa okręgu nie wykazywał ochoty na przekazanie mu danych dostępu do elbląskiego profilu partii na FB (portal społecznościowy facebook - przyp. red.), traktując go jako swoją własność.

W międzyczasie okazało się również, że podejmował już kroki skierowane w stronę tworzących się w Elblągu ruchów związanych z Pawłem Kukizem. Co kieruje człowiekiem, który porzuca idee wolnościowe na rzecz struktur bez żadnego programu. Czy to, że mógłby się w końcu znaleźć w Sejmie wśród tych kilkudziesięciu posłów, o których pisał? Niech czytelnicy sami sobie odpowiedzą na to pytanie.


Łukasz Nosarzewski
Prezes Okręgu Elbląskiego Partia Korwin

Oceń tekst:

Ocen: 26

%23.1 %76.9


Komentarze do artykułu (20)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ Basenji
  Piątek, 03.07

  Hm, szkoda, że pan Meger w taki sposób odszedł od konserwatywnych liberałów. Czyżby wyczuł frukty u pana Kukiza, który gromadzi przy sobie także najrozmaitszych lewaków? Jestem pewien, że szybko pan Meger przekona się, że dokonał bardzo złego wyboru.

 2. 2
  --6
  ~ Tom
  Piątek, 03.07

  Zapamiętać, nigdy nie głosować!

 3. 3
  +16
  ~ w twarz
  Piątek, 03.07

  A kogo to obchodzi, że JKM się smrodzi !?

 4. 4
  +18
  ~ powiec
  Piątek, 03.07

  W sumie to co Megier ma za wybór? Miedzy Korwinem który ma utopijny i nieralany program, a kukizem który żadnego programu dla Polski nie ma jest niewielka różnica!;)

 5. 5
  --6
  ~ Maciuś88
  Piątek, 03.07

  To wiadome , że on nie zrezygnował sam tylko go do tego zmusili i tak się dziwię że tak długo wytrzymywali.

 6. 6
  --3
  ~ Janek
  Piątek, 03.07

  Meger dzieciak jak wstanie znowu będzie czyścić ciasteczka i dawać minusy :)

 7. 7
  +14
  ~ cieciorka
  Piątek, 03.07

  Przykro czytać jak chłopcy pokłócili się o łopatkę w piaskownicy i z tej awantury raczej pan Adrian wychodzi z twarzą ...milczą w temacie... Inna sprawa, ze panowie zwłaszcza ten z foto gdyby był uczciwy to zamiast pisać i tworzyć niedomówienia powinien konkretnie z detalami przedstawić przewinienia pana Adriana. Inna sprawa cóż to za partia z trzema członkami w Elblągu?. Coście chłopcy do tej pory zrobili oprócz pisania paszkwili na Nowaczyk Wach co skończyło się wyrokiem dla waszego byłego już kolegi? Ciekawi mnie również pogłoska krążąca, czy prawdą jest, że teraz pan Adrian współpracuje z panem Mariuszem i Kazimierzem?

 8. 8
  --7
  ~ Kostek
  Piątek, 03.07

  Tak tak tylko wróci z magazynu kupi energetyka i zasiądzie do usuwania ciastek. Będziecie mieli -30 a jego +30. Dzieciak...to samo robił w KNP pod swoimi artykułami. Ludzie pisali, a mi się wierzyć nie chciało w to. Do wczoraj. Co za typ.Masakra.

 9. 9
  --9
  ~ JKM-Elbląg
  Piątek, 03.07

  @cieciorka - nie o łopatkę tylko poważne sprawy. Nikt nie będzie ci tłumaczył bo jest tego tyle że można książkę napisać. Gdyby Adrian miał honor i klasę nie było by tej całej sytuacji. To oczywiste. Wszyscy chcieli zrobić to z klasą i bez takiej szopki, ale on jest z innej gliny. Nowaczyk Wach to Adrian i jedyna jego trampolina do tego że zaistniał. Pytanie czy to jego dzieło? Wątpię tam były konkretne informacje, a ten facet potrafi się zgubić w biedronce. Ktoś mu to dawał. Partia ma 20 członków i powiększa grono. Ostatnie zdanie jest prawdą , ale to pytanie do Adrianka. Słaby hejt.

 10. 10
  +8
  ~ Do cieciorka
  Piątek, 03.07

  Jak ktoś nie orientuje się w temacie to bredzi nie od rzeczy. Jesteś tego doskonałym przykładem. Zdziwiłabyś się ilu członków ma elbląski KORWIN? Z drugiej strony, ilu aktywnych członków ma w mieście takie SLD czy PSL, że muszą ściągać spadochroniarzy aby zdobyć miejsce na liście. O konkretach przewinień nie rozmawia się na forum. Co do Nowaczyk Watch - przecież większość tych informacji to była prawda a nie paszkwile. A o pomówienie przegrał tylko w jednej sprawie - dotyczącej ubezpieczeń, więc z umiarem droga Pani, z umiarem

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.