Czwartek, 9.02.2023, Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Dwa groźne zdarzenia na drodze S7

28.11.2022, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dwa groźne zdarzenia na drodze S7
fot. OSP Cedry Wielkie

W ostatnim tygodniu doszło do dwóch groźnych wypadków na drodze S7 niedaleko mostu na Wiśle w okolicach Kiezmarku. Jeden z wypadków skończył się dachowaniem, drugie zdarzenie to kolizja samochodów. W obu przypadkach ucierpieli kierowcy samochodów.

 


Przy obu zdarzeniach, udział w akcji ratowniczej brali strażacy z OSP Cedry Wielkie. Jeden z wypadków miał miejsce we wtorek, w dniu 22 listopada. Jak poinformowali strażacy, zostali zadysponowani do kolizji drogowej do której, jak wstępnie wynikało doszło w okolicach mostu nad Wisłą w Kiezmarku. Zgłoszenie dotyczyło informacji o pojeździe, który dachował wzdłuż trasy S7. ( taka informację podali strażacy na swoim facebooku). Na miejscu strażacy zastali kierowcę, który sam opuścił pojazd. Został jednak zabrany przez służby medyczne do szpitala.
Drugie zdarzenie miało miejsce wczoraj, 27 listopada w godzinach wieczornych ( tuż przed godz.19.00). Jedna osoba zostałam poszkodowana.
W obu zdarzeniach zawiódł czynnik ludzki tj. zachowanie dostatecznej uwagi i dostosowanie jazdy do warunków panujących na drodze.

 

 

Wypadek 22.11.2022

 

Wypadek 27.11.2022

kerim

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Xyz
  Poniedziałek, 28.11

  Tak na marginesie, ten na dachu jechał na oponach całorocznych goodride...

 2. 2
  0
  ~ gdzie jest mysz
  Wtorek, 29.11

  Zawinili kierowcy, jak w każdym artykule tutaj. Bo przecież nie niedostosowanie drogi samochodowej do wymagań pojazdów po niej poruszających się. Ortopedia też pomału już się zapełnia pieszymi, którzy nie dostosowali się do warunków panujących na zaniedbanych chodnikach i przejściach dla pieszych. Referendum tez pewnie tego nie zmieni. Zawsze winni jesteśmy MY. Nie ekipa od grubego sokoła i motorówki. Swoją drogą, szpital nadal oszczędza na załodze karetek i w cięższych przypadkach chyba kierowca musi wyjść ze samochodu i dołączyć do medyka?

 3. 3
  0
  ~ lol
  Wtorek, 29.11

  @gdzie jest mysz - pis by więcej z PKB przeznaczył na służbę zdrowia to i by było więcej karetek i lekarzy

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2304651737213