Środa, 23.09.2020, Imieniny: Tekla, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Tragiczny wypadek na Bulwarze. Utonął mężczyzna w rzece Elbląg

29.01.2019, 20:22:34 Rozmiar tekstu: A A A
Tragiczny wypadek na Bulwarze. Utonął mężczyzna w rzece Elbląg
fot. archiwum redakcji ( zdjęcie stanowi tylko ilustrację do artykułu)

Dziś, 29 stycznia , tuż po godzinie 16.00 , Straż Pożarna została poinformowana, że do rzeki wpadł mężczyzna. Natychmiast podjęto akcję poszukiwawczo- ratowniczą. Po kilkudziesięciu minutach odnaleziono mężczyznę. Mimo akcji reanimacyjnej nie udało się go uratować.

 

Jak nas poinformowali elbląscy strażacy, całe zdarzenie miało miejsce nad brzegiem rzeki Elbląg przy Bulwarze Zygmunta Augusta, tuż przy budynku muzeum. Jak informowali naoczni świadkowie 59-letni mężczyzna, wpadł do rzeki i momentalnie zginął pod jej powierzchnią. Na miejsce przybyła Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Ostródy oraz elbląscy strażcy i grupa medyczna.

 

Po kilkudzisięciu minutach mężczyzna został wyłowiony i przystąpiono do jego reanimacji. Mimo szybkiej i sprawnie prowadzonej reanimacji, ratownikom medycznym nie udało się przywrócić akcji życiowej mężczyzny.

Z wody wyłowiono również rower, który prawdopodobnie należał do topielca.

 

Policja będzie sprawdzała okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Mieszkanka
  Wtorek, 29.01

  Szkoda chłopa, pewnie nieszczęśliwy wypadek

 2. 2
  +11
  ~ Fan Gargamela
  Środa, 30.01

  W mieście portowym z aspiracjami bycia IV portem RP nie ma tu cytuje ". .. Na miejsce wezwana została Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Ostródy. .. ."???? Dobrze, że strazy pożarnej nie trzeba wzywać z Ostródy.....

 3. 3
  --4
  ~ Ploterek
  Środa, 30.01

  Aspiracje do bycia IV portem RP to miał nie wybrany na Urząd prezydenta m. Elbląg, niejaki J.W. oraz jego prezes, specjalista od budowy wieżowców w Warszawie - bynajmniej tak słychać na taśmach

 4. 4
  --1
  ~ Puertofictione
  Środa, 30.01

  W Polsce mamy wystarczającą liczbę portów morskich i ewentualny w Elblagu jest zbędny, a będzie przynosił jedynie straty. Ponadto jego zrealizowanie doprowadzi do degradacji tego terenu, a jedyną atrakcją turystyczną będą wtedy wyprawy turystów i dziennikarzy dokumentujących ten stan rzeczy jako przejaw niszczycielskiej działalności człowieka.

 5. 5
  +3
  ~ kolo
  Środa, 30.01

  Ostróda ma wszystko czego nie ma Elbląg? Bo odległe od nas o 65 km miasto jest przyjazne dla mieszkańców i przyjezdnych.

 6. 6
  0
  ~ Chore
  Środa, 30.01

  Miasto 130 tys Elbląg ma g. za to Ostróda ma wszystko: stadion lekkoatletyczny, pilkarski i spesjalne grupy jak czytamy w artykule. Naklepiej by bylo zlijwidowac wszysyko w Elblągu i nich jada do pozaru z olsztyna, do wypadku z olsztyna . Dziafostwo i tyle. Kto rzadzi miastem Elbląg, czy nie widzi tego cyrku. Przez ten bajzel zgonal czlowiek bo zanim dojechali z ostrody i znalezli to monelo czasu.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.