Czwartek, 12.12.2019, Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Podejrzany list w elbląskim Urzędzie Celnym. Zarządzono ewakuację, 5 osób trafiło do szpitala, a w środku były...

20.10.2016, 18:10:13 Rozmiar tekstu: A A A
Podejrzany list w elbląskim Urzędzie Celnym. Zarządzono ewakuację, 5 osób trafiło do szpitala, a w środku były...
Fot. Przemysław Siagło/ KM PSP w Elblągu

Sporo strachu najedli się dzisiaj (20 października) pracownicy elbląskiego Urzędu Celnego. Ewakuowano ich, a pięć osób trafiło na obserwację do szpitala, po tym, jak listonosz przyniósł im przesyłkę z "tajemniczą" zawartością, którą ostatecznie okazały się plomby celnicze.

Wśród listów przyniesionych przez listonosza elbląscy celnicy zauważyli jeden dziwnie wyglądający - brak było na nim nadawcy, adresat był wpisany z błędem. Celnicy o dziwnej przesyłce powiadomili: policję, straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

Około godziny 11 dostaliśmy informację od celników, że dostali podejrzaną przesyłkę. Na miejsce wysłaliśmy trzy wozy, w tym grupę chemiczną, aby sprawdziła sytuację

  - mówi st. kpt. Przemysław Siagło, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu.

To była zakrojona na szeroką skalę akcja. Na miejscu pojawiły się wszystkie służby mundurowe. Z budynku, w którym mieści się Urząd Celny w Elblągu, strażacy ewakuowali trzydzieści osób. Pięciu pracowników urzędu, mających bezpośrednią styczność z przesyłka przewieziono do szpitala na obserwację. Strażacy wynieśli podejrzany list i przekazali go pirotechnikom.

Ostatecznie okazało się, że przesyłka nie była niebezpieczna. Wewnątrz znajdowały się plomby celne, które ktoś odesłał do urzędu w Elblągu. Jego pracownicy najedli się strachu, ale w sumie dobrze, że skończyło się tylko na tym

- dodaje Siagło.

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +29
  ~ _kkk_
  Czwartek, 20.10

  banda mundurowych idiotów nieprzystosowanych do życia między normalnymi ludźmi.

 2. 2
  +4
  ~ pampi - ZAWADA
  Czwartek, 20.10

  Mam propozycję ......nie dajmy się .....ZWARIOWAĆ i twórzmy sztucznej psychozy . Wystarczy , że tworzy ją od czasu do czasu swymi niezwykle mądrymi i trafnymi wypowiedziami , wysokiej klasy i specjalizacji i o.... wykształceniu kierunkowym . Posiadająca , nie tylko wiedzę teoretyczną ale i praktyczną ( bliżej nieznaną ) ........ Radna . Pewnie... sprawę tą nie długo poruszy , na łamach wszelkich mediów .

 3. 3
  --1
  ~ Jskcj
  Czwartek, 20.10

  Ale. Macie zapłon. Na dziennikelblaski.pl było jeszcze przed przyjazdem karetki tak samo na portelu. Wy jak zwykle spicie

 4. 4
  +6
  ~ d
  Piątek, 21.10

  A tym pięciu pracownikom to robić się nie chciało ? bo po co trafili do szpitala?, czymś się nagle zarazili od plomb celniczych? czy każda okazja jest dobra żeby olać robotę -przecież to dniówka i z budżetu państwa (znaczy my za lenistwo płacimy) ,więc czemu nie?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.