Poniedziałek, 27.03.2023, Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Groźne zderzenie na skrzyżowaniu koło Statoil w Kazimierzowie

21.09.2015, 21:43:01 Rozmiar tekstu: A A A
Groźne zderzenie na skrzyżowaniu koło Statoil w Kazimierzowie
fot. Witold Sadowski

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu było przyczyną zderzenia dwóch pojazdów osobowych, do którego doszło dziś (21 września) około godz. 20.30 w Kazimierzowie na wysokości stacji paliw Statoil. W zdarzeniu od uderzenia odłamkami pokolizyjnymi uszkodzone zostało też  trzecie auto. Na miejscu pracowały służby ratunkowe i policja. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

 

Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, 25-letni kierujący audi a3 jechał od strony Elbląga i skręcał w lewo, na obwodnicę w kierunku Warszawy. W czasie wykonywania manewru skrętu nie ustąpił on pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Gdańska audi a4, którym kierował 20-letni mężczyzna. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów, odłamki uszkodziły również przejeżdżającego volkswagena golfa.

 

Na miejsce wezwano służby ratunkowe i policję. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Służby medyczne na miejscu przebadały uczestników kolizji uskarżających się na dolegliwości. Nikt jednak nie został zabrany do szpitala. W rejonie zdarzenia w czasie pracy służb ratunkowych i policji ruch pojazdów był utrudniony w niewielkim stopniu. Kierowcy pojazdów biorących udział w kolizji byli trzeźwi.

Witold Sadowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Galeria / Groźne zderzenie na skrzyżowaniu koło Statoil w Kazimierzowie ( zdjęć 20 )
Dodano: 2015-09-21 | fot. Witold Sadowski
0

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ Pick
  Wtorek, 22.09

  Starszy sie zastanowi 3 razy a gowniarz zawsze mysli, ze zdazy. Prawa jazdy tylko dla ludzi od 40-ki do 60-ki !! Dla mlodszych jest za wczesnie a dla starszych jest za pozno !? To odpowiedz na drogie paliwo !

 2. 2
  0
  ~ jacek
  Wtorek, 22.09

  2 szroty mniej na polskich drogach

 3. 3
  0
  ~ muzyk64
  Środa, 23.09

  Jak pamiętam były tam kontrole pomiaru prędkości.. Jest to wyjątkowo niebezpieczne miejsce .. Naprawdę czasami b.trudno jest wykonac lewo skręt... bo śmigają 7-ką aż strach ..a tam jest ograniczenie do 70 !! Proszę o wrócenie Policji na ten fakt. Jak będzie dwupasmówka to niech tam.. ale teraz aż strach.. i te piepszone barjerki !! zasłaniają widok od strony Gdańska .gościu nie mial światel tylko pozycję.. ledwo uciekłem.. ech..oczywiście moja wina by była. Obecnie jadę od Żuławskiej tam mam światla ale pomimo mojego zielonego nie raz od strony W-wy śmignął na czerwonym.. bo zakręt i z górki.. a tam tez 70 ..Tu naprawdę nie mam zaufania .Nie raz w TVN Turbo " Uwaga Pirat " właśnie z tego odcinka drogi puszczają nagranie..

 4. 4
  0
  twojebli
  Czwartek, 24.09

  Zobaczcie jak bawi się nasz prezydent. Przechodnie nagrali go kompletnie pijanego wychodzącego ze strip clubu przeprowadzili z nim nawet krótką rozmowę jak można to tak nazwać zobaczcie sami na http://bit.ly/1iNDkkx ,.,.,

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3413281440735