Niedziela, 26.03.2023, Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Wypadek na drodze nr 22: czołowe zderzenie motocykla z osobówką. Jedna osoba ranna

20.09.2015, 09:49:39 Rozmiar tekstu: A A A
Wypadek na drodze nr 22: czołowe zderzenie motocykla z osobówką. Jedna osoba ranna
fot. Witold Sadowski

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą pojazdem osobowym na motocykliście było przyczyną wypadku, do jakiego doszło dziś (20 września) około godz. 8.50 w Karczowiskach Górnych na skrzyżowaniu drogi nr 22 z drogą na Marwicę. W wyniku zderzenia jednośladu z osobówką do szpitala został zabrany ranny motocyklista. Ruch w rejonie wypadku na czas pracy służb ratunkowych i policji początkowo był całkowicie wstrzymany, następnie odbywał się wahadłowo.

 

Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, 46-letnia kobieta kierująca oplem astra jechała drogą nr 22 od strony Elbląga i w miejscowości Karczowiska Górne skręcała w lewo, w kierunku Marwicy. W czasie wykonywania tego manewru wymusiła ona pierwszeństwo przejazdu na jadącym motocyklem honda od strony Jegłownika w kierunku Elbląga 37-letnim mężczyźnie. Na skrzyżowaniu dróg doszło do czołowego zderzenia obu pojazdów.

 

Na miejsce wypadku wezwano służby ratunkowe i policję. Oplem podróżowały cztery osoby, żadna z nich nie odniosła obrażeń. Do szpitala ambulansem ZRM został zabrany ranny motocyklista. Ruch w rejonie zdarzenia przez około półtorej godziny był utrudniony. Początkowo został całkowicie wstrzymany, następnie odbywał się wahadłowo.

Witold Sadowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Wypadek na drodze nr 22: czołowe zderzenie motocykla z osobówką. Jedna osoba ranna ( zdjęć 20 )
Dodano: 2015-09-20 | fot. Witold Sadowski
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ werwer
  Niedziela, 20.09

  Jak zwykle. Paździerz za trzy zasiłki a w środku niedowidzący, zajęty komórką bardziej niż drogą. A motocyklista cierpi.

 2. 2
  +3
  ~ Pick
  Niedziela, 20.09

  Czy esemesowala ?

 3. 3
  +2
  ~ turban
  Niedziela, 20.09

  Takie stare szroty jak ten opel powinny być nie dopuszczane do ruchu

 4. 4
  +1
  ~ NWO
  Niedziela, 20.09

  Turban, te stare szroty nie raz są w lepszym stanie niż te gówienka 4-8 letnie sprowadzone z zagranicy co niemiec dzwoni do właściciela żeby silnika posłuchać. Tu przyczyną wypadku był brak mózgu u kobiety, wiadomo, myślą jedno, mówią drugie a robią trzecie.

 5. 5
  --3
  ~ motory
  Niedziela, 20.09

  MOTORY NA TORY !!!

 6. 6
  --3
  ~ turban
  Niedziela, 20.09

  nie wiem co sprowadzasz z niemiec. jak powypadkowy szrot to nic dziwnego ze jest w gorszym stanie. Czasem coś przywioze z niemiec ale ja nie biore pierwszego lepszego shrotu tylko dokladnie sprawdzam. Dobre Auto z niemiec kosztuje i jest w doskonalym stanie. no chyba ze kupujesz od jakiegos ciapatego brudasa i zlodzieja.

 7. 7
  +1
  ~ gość 123
  Niedziela, 20.09

  No to wyciągnij motor z samochodu i połóż go na tory cwaniaczku ;-)

 8. 8
  +1
  ~ jjj
  Poniedziałek, 21.09

  wracaj do zdrowia Ruta

 9. 9
  0
  ~ nwo
  Poniedziałek, 21.09

  Tubran, na pewno jest tak jak mówisz :) każdy handlarz autami to miły i uczciwy człowiek.

 10. 10
  +1
  ~ PrawoWartoZnac
  Wtorek, 29.09

  W mojej ocenie Motocyklista powinien teraz podac kierowce opla do sadu z powodztwa cywilnego za świadome NARAŻENIE CZŁOWIEKA NA BEZPOŚREDNIE NIEBEZPIECZEŃSTWO UTRATY ŻYCIA ALBO CIĘŻKIEGO USZCZERBKU NA ZDROWIU i żądać odszkodowania. Ponad to: Art.160.§1.Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. §3.Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 lub 2 działa nieumyślnie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. §5.Ściganie przestępstwa określonego w § 3 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.7549250125885