Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama


Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY 2014

Jest kolejny kandydat na Prezydenta Miasta. Robert Grabowski z KWW Elblążanie Razem powalczy o fotel włodarza Elbląga

16.10.2014, 08:50:07 Rozmiar tekstu: A A A
Jest kolejny kandydat na Prezydenta Miasta. Robert Grabowski z KWW Elblążanie Razem powalczy o fotel włodarza Elbląga

To zapewne jedna z większych niespodzianek w tych wyborach. Do sześciu kandydatów startujących w tegorocznych wyborach na Prezydenta Miasta Elbląg dołączył Robert Grabowski - kolejny bezpartyjny kandydat, startujący z ramienia KWW Elblążanie Razem - Działamy wspólnie, jako obywatele miasta i tylko razem stanowimy siłę która zmieni życie w naszym mieście na lepsze - mówi w rozmowie z naszym dziennikiem.

Do wyścigu o fotel Prezydenta Miasta obok Jerzego Wilka (KW PiS), Witolda Wróblewskiego (KWW Witolda Wróblewskiego), Janusza Nowaka (KW SLD Lewica Razem), Adriana Megera (KW Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke), Edmunda Szweda (KWW Obywatelski Elbląg), Cezarego Balbuzy (KWW Elbląski Komitet Obywatelski) staje także Robert Grabowski - elblążanin i kandydat bezpartyjny, startujący z ramienia KWW Elblążanie Razem.

Robert Grabowski jest przedsiębiorcą i prowadzi własną działalność gospodarczą, która zajmuje się organizacją kursów i szkoleń. Pracuje poza Elblągiem. Jak tłumaczy w rozmowie z naszym dziennikiem, Komitet Elblążanie Razem stanowią zwykli, prywatni obywatele naszego miasta, niezwiązani z żadną partia polityczną - Obserwując to, co obecnie dzieje się w mieście, niedobre, polityczne układy, które niszczą Elbląg, postanowiliśmy wziąć wspólnie sprawy w swoje ręce. Mamy pomysły na to jak uzdrowić Miasto i na pewno co niektórych zaskoczymy naszymi pomysłami - mówi Robert Grabowski.

O tym, w jaki sposób ratować Elbląg, Robert Grabowski opowiadać na razie nie chciał. Jednak w rozmowie z nami często podkreślał, że przede wszystkim głównym problemem miasta, któremu szybko trzeba zapobiec, jest brak pracy i perspektyw z nią związanych - A także duży odpływ ludzi młodych z Elbląga - właśnie w poszukiwaniu pracy - mówi kandydat na Prezydenta Miasta. Słowa Grabowskiego niejako potwierdzają to, co czytamy na oficjalnej stronie Komitetu na Facebooku - Naszymi priorytetami są działania na rzecz rozwoju Elbląga, a co za tym idzie rozwój lokalnej przedsiębiorczości i tworzenie nowych miejsc pracy - piszą elblążanie wchodzący w skład Komitetu. - Nasze cele to: przeobrażenie miasta w aktywny podmiot budujący atrakcyjne warunki i obszar sprzyjający rozwojowi biznesu – a jest to punkt wyjściowy do tworzenia miejsc pracy dla elblążan. Pełne wykorzystanie zasobów i potencjału miasta, a poprzez to jego rozwój. Wykorzystanie funduszy europejskich jako dodatkowego a nie głównego finansowania wszelkiego typu przedsięwzięć.

Robert Grabowski zapewnił także, że już niebawem wyborcy poznają wszystkie punkty programu wyborczego KWW Elblążanie Razem - Ciągle pilnie pracujemy, przygotowujemy w szczegółach program, ulotki wyborcze. Wszystko robimy wspólnie. Gdy wszystko będziemy już mieli na przysłowiowym papierze, wtedy podzielimy się naszymi pomysłami z wyborcami. Już w najbliższy piątek, o godz. 13., zapraszamy wszystkich do Hotelu Arbiter na naszą pierwszą, oficjalną konferencję prasową, gdzie przedstawimy kandydata na Prezydenta Elbląga oraz nasz program wyborczy - dodaje Robert Grabowski.

KWW Elblążanie Razem wystawił także swoich kandydatów do Rady Miejskiej w Elblągu; razem 33 osoby w 5 okręgach - Są wśród nas zarówno przedsiębiorcy i pracownicy, jak też emeryci i osoby bezrobotne. Chcielibyśmy odpartyjnić Radę Miejską w Elblągu - zapowiada Robert Grabowski. - Działamy wspólnie i tylko razem stanowimy siłę która zmieni życie w naszym mieście na lepsze.
 

Aleksandra Szymańska

Oceń tekst:

Ocen: 16

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (11)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ powiec
  Czwartek, 16.10

  Czy ten pan i jego komitecik to nie jest czasem V-kolumną Wilka? Ten człowiek w zeszłym roku kandydował z PIS zobaczcie http://jerzywilk.pl/radni-pis/robert-grabowski/

 2. 2
  +13
  ~ Prorok Igor
  Czwartek, 16.10

  Szanowny Panie Robercie Grabowski kandydacie bezpartyjny na prezydenta Elbląga mam pytanko. W 2013 roku kandydował Pan w okręgu nr 1 z listy PIS-"8. GRABOWSKI Robert Marek, lat 46, zam. Elbląg" Czy mam rozumieć, że po roku rządzenia przez Jerzego Wilka z PIS ocenia Pan ten okres tak wyjątkowo krytycznie że został bezpartyjny i sam zdecydował, że może być lepszym prezydentem niż Jerzy Wilk? Jeśli tak to BRAWO lepiej późno niż wcale! A może PIS zorganizowało sobie satelitę?

 3. 3
  +11
  ~ Zdziwiony??
  Czwartek, 16.10

  Głupota niektórych nie zna granic.

 4. 4
  +11
  ~ do listopada
  Czwartek, 16.10

  Czyzby rozłam w szeregach PIS.WYBORY przegrają jak w banku .Bezcenna mina Wilka

 5. 5
  +11
  ~ Edek..w1s2x3
  Czwartek, 16.10

  "O tym, w jaki sposób ratować Elbląg, Robert Grabowski opowiadać na razie nie chciał. Jednak w rozmowie z nami często podkreślał, że przede wszystkim głównym problemem miasta, któremu szybko trzeba zapobiec, jest brak pracy i perspektyw z nią związanych" Czyli "Nie mam pojęcia co robić, ale chętnie ponarzekam jak w Elblągu jest źle i jak się poprawi (oczywiście dla mnie) jak mnie wybierzecie!" Czyli w sumie to samo, co cała pozostała banda wyborczych naciągaczy.

 6. 6
  +17
  ~ ccccc
  Czwartek, 16.10

  A dlaczego pan Robert pracuje poza Elblągiem? Jako przedsiębiorca jakoś nie wspiera lokalnego rynku pracy!!!!!!!!! A może pan Robert nie za bardzo lubi pracę.

 7. 7
  +19
  ~ dsok@autograf.pl
  Czwartek, 16.10

  Chyba mu się w głowie do końca pomieszało, innego wytłumaczenia nie znajduję !

 8. 8
  --3
  ~ bezrobotny
  Czwartek, 16.10

  Te wszystkie komentarze mają taką wartość jak zeszło roczny snieg . Weście się do roboty , a wam pachnie koryto i dobra kasa . Obecni przedsiębiorcy plajtują roboty nie ma idzie zima , być prezydentem jest pewna kasa przez cztery lata .

 9. 9
  +15
  ~ mieszkaniec
  Czwartek, 16.10

  Osoba , która chce wejśc do koryta próbuje róznych kruczków skacze s partii do partii, pózniej staje się bezpartyjnym itd .

 10. 10
  +43
  ~ Tylko KNP
  Czwartek, 16.10

  To satelicki komitet PiSu mający odbierać głosy KNP i EKO, a potem w 2 turze poprzeć Wilka. Grabowski był ostatnio kandydatem na radnego z list PiS, nie dajcie się nabrać!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.