Sobota, 24.08.2019, Imieniny: Bartlomiej, Jerzy, Bartosz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama


Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2014

Paulina Klimaszewska i Dawid Piórkowski - Najpiękniejszą Parą Studniówki ZST

05.02.2014, 12:00:48 Rozmiar tekstu: A A A
Paulina Klimaszewska i Dawid Piórkowski - Najpiękniejszą Parą Studniówki ZST

Zakończyliśmy konkurs! Wśród uczestników Studniówki Zespołu Szkół Technicznych trzyosobowa komisja, składająca się z reprezentantów redakcji info.elblag.pl, wyłoniła 10 najbardziej wyróżniających się par, które walczyły o tytuł "Najpiękniejszej Pary Studniówki ZST".

Pod uwagę wzięto wiele aspektów i piękno rozpatrywano pod różnymi postaciami. Komisja zwracała uwagę na urodę partnerek, ich kreacje, aktywność na parkiecie, opiekuńczość partnerów, a także zachowanie adekwatne do uroczystości. W związku z tym, że parkiet pękał w szwach, a roztańczona i uśmiechnięta młodzież była wszędzie, komisja nie miała łatwego wyboru.

Ostateczny wybór pozostawiliśmy jednak naszym czytelnikom. Przez tydzień mieli oni okazję, za pośrednictwem naszego konta na facebook-u, wybrać tę parę, która zasługuje na miano tej Najpiękniejszej.

Do ostateniej chwili nie było wiadomo, kto zwycięży. Ostatecznie miano "Najpiękniejszej Pary Studniówki ZST" otrzymali Paulina Klimaszewska i Dawid Piórkowski!

Poza tytułem otrzymają oni:
- dwa wejścia na paintball sponsorowane przez PaintballElblag.pl Warscom Imprezy integracyjne z adrenaliną
- karnet miesięczny - Latino w parach sponsorowany przez Centrum Tańca Cadmans
- dwa miesięczne karnety na siłownię sponsorowane przez Calypso
- dwa przejazdy (po 15 min każdy) na gokartach sponsorowane przez Speed Center

Po nagrody zapraszamy zwycięską parę do naszej redakcji. Mieścimy się przy ul. 12 Lutego 25 (w budynku Świata Dziecka na pierwszym piętrze) po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się (605 996 196).

Gratulujemy także parom, które znalazły sie na podium, a były to:
Emilia Gębicka i Patryk Malinowski oraz Agata Mierzejewska i Mateusz Gałat.

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ xyz
  Środa, 05.02

  Trochę dziwnie że każda szkoła nie ma takich samych nagród... Gokarty, paintball, siłownia, kiedy inne szkoly mają tylko 3 nagrody, i to duzo mniej atrakcyjne. Niesprawiedliwe i nieuczciwe

 2. 2
  +4
  Redakcja
  Środa, 05.02

  Proszę zwrócić uwagę na to, że dostanie się 10 par ze 150 jest trudniejsze niż zostanie wybranym spośród 17 par. Od początku nagrody były znane, więc jeśli nie były one warte wygrania można było nie brać udziału w zabawie i nie głosować. Jedynym konkursem, gdzie pojawiły się trzy, a nie cztery nagrody był konkurs ZSIŚiU, gdzie w Studniówce brało udział jedynie 17 par przez co większość uczestników zabawy została wybrana. W innych szkołach wytypowane pary nie stanowiły większej liczby uczestników.

 3. 3
  0
  ~ Edward
  Czwartek, 06.02

  Jestem waszym wiernym czytelnikiem i też zastanawia mnie ten fakt jeśli chodzi o nagrody , fajnie ze taka inicjatywa jest w ogóle , ale z tego co widziałem , akurat szkoła ZSIŚiU zdobyła wam najwięcej fanów , ponieważ u nich było głosów najwięcej , mogę się mylić. A poprzednia też dosyć mała szkoła również miała takie same 3 nagrody , ale mieli dodatkowo jeszcze paintball. Chyba nie dziewczyn winną było , że w ich szkole akurat w studniówce brało udział tak mało par. Cieszę się , że akurat ja już studniówkę mam dawno za sobą i za moich czasów nie było takich konkursów , choć może i fajnie byłoby coś wygrać , myślę, że osoby które wygrały ten konkurs są zadowolone i z trzech nagród , ale chyba powinno być ich po równo. Pozdrawiam Edward

 4. 4
  0
  ~ Patrycja
  Czwartek, 06.02

  Dokładnie Panie Edwardzie , bardzo cieszymy się z nagród , choć nie to jest najważniejsze . Ciszymy się , że w ogóle moglismy wziac udział w konkursie :) choć muszę przyznac , ze na paintaball z wielka checia bym poszla , bo nigdy nie bylam , ale dzieki nagrodom mamy pomysl na walentynki. Dziekujemy :)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.