Piątek, 19.08.2022, Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Co zdaniem elblążan najbardziej podrożało? - materiał filmowy

16.10.2021, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Co zdaniem elblążan najbardziej podrożało? - materiał filmowy
Fot. Kadry z filmu
Prognozuje się, że do końca roku inflacja w naszym kraju może przekroczyć 6 procent. Podwyżki dotknęły już cen gazu, prądu, benzyny, żywności. Sprawdziliśmy, co zdaniem elblążan najbardziej podrożało.

 

 

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +18
  ~ Głos Ludu
  Piątek, 15.10

  Zwiększenie popytu w gospodarce światowej po COVID i lockdownach powoduje obecnie wzrost cen na całym świecie. Wzrost cen ropy i gazu - z różnych względów również potęguję ten efekt. Dodatkowo zaś w Polsce polityka rozdawnictwa pieniędzy. Programy socjalne - 500 plus, 300 plus, wzrost pensji minimalnej, wzrost kasy dla części budżetówki, 13tki, 14 taki, już nawet nie chce mi się wymieniać… Niestety naród jest niemądry a sekta PiS zwali winę na innych. Dalej głosujcie na tych kretynow.

 2. 2
  +5
  ~ adz
  Piątek, 15.10

  bilety autobusowe na Dębicę zwłaszcza w jedną stronę dla tych z nad Jaru i Zawady

 3. 3
  +25
  ~ Pogonić KARTOFLA !!!
  Piątek, 15.10

  To ten msciwy karakan , kartofel z kotem , terrorysta, przeba go przegnać , on temu winny.

 4. 4
  --11
  ~ Rambo 11
  Sobota, 16.10

  Paliwo powinno kosztować 10 zł chleb 25 zł wtedy by co niektórzy uszanowali by jego smak chociaż nie wszystkich to dotyczy bo patrząc na kolejki MC Domek to wydaje się że zjedzą każde śmieci_tam kiedyś była miejska odlewalnia do dziś tam wali moczem

 5. 5
  +4
  ~ Pawlak
  Sobota, 16.10

  "W tym roku ceny gazu ziemnego wzrosły ponad pięciokrotnie, a hurtowe ceny energii elektrycznej trzykrotnie i kraje domagają się, aby UE zaproponowała jakieś rozwiązania Komisja odpowiedziała "zestawem narzędzi w zakresie cen energii", czyli przewodnikiem po krokach, jakie kraje mogą podjąć, by obniżyć rachunki za energię bez naruszania prawa UE Komisja sugeruje m.in. przekazanie gospodarstwom domowym o niskich dochodach bonów finansowanych z wpływów z systemu handlu uprawnieniami do emisji Państwa mogłyby też zezwolić konsumentom na tymczasowe odroczenie płatności za energię elektryczną.........".POLITICO

 6. 6
  --7
  ~ borys
  Sobota, 16.10

  jakie łaskawe pany w tej komisji ue.

 7. 7
  +15
  ~ Kryspin
  Sobota, 16.10

  Mateuszek i tak będzie przekonywał że to wszystko fake news, a w kraju żyje się dobrze i będzie jeszcze lepiej. Niektórych przekona. Ciekawe co powiedzieli by przed kamerą "rycerze" klubów gazety polskiej.

 8. 8
  +14
  ~ gnac mafię
  Sobota, 16.10

  Zaraz mafia powie ze to wina Tuska

 9. 9
  +18
  ~ oszuści i złodzieje
  Sobota, 16.10

  Mały gnój sie wypowiadał ze akcyzy nie obniżą bo pieniadze są potrzebne na socjale. Zapomniał co gadał jak był w opozycji, ta niby Kłamliwa TVN nam przypomniała .

 10. 10
  --22
  ~ janek
  Sobota, 16.10

  A Ja będę nadal głosował za PISEM , DLATEGO ,ZE POMAGA LUDZIOM O NISKICH DOCHODACH, Platforma nie możę tego strawić , przeżywa kryzyś polityczny , Ona wie że to koniec ich bycie w parlameńcie .Pozostała im teraz tylko ULICA .a póżniej pośredniak i dołopaty .nieroby oszuści .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1286649703979