Środa, 8.04.2020, Imieniny: Donata, Herman, Rufin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Życzenia od elblążan z okazji Świąt Wielkanocnych

21.04.2019, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Życzenia od elblążan z okazji Świąt Wielkanocnych
fot. Patryk Mamczyński

Dziś Wielkanoc, jest to bardzo ważne święto w kalendarzu niemal każdego z nas. Z tej okazji możemy życzyć wszystkiego, co wpadnie nam do głowy. Jednak najładniejsze życzenia świąteczne, to oczywiście te płynące prosto z serca. Postanowiliśmy zapytać elblążan czego życzą mieszkańcom naszego miasta na Wielkanoc?

Damian Łozowicz

Życzę wszystkim dużo zdrowia, bo ono jest najważniejsze. Jak i aby w te święta spędzili mile czas wspólnie z rodziną, ponieważ święta najlepiej spędza się z bliskimi.
 


Pani Teresa

Życzę Wam przede wszystkim dużo zdrowia, pieniążków, smacznego jajka i mokrego dyngusa, oby pogoda pozwoliła na to, aby się trochę zmoczyć. By te święta były spędzone w gronie rodziny i przyjaciół.
 


Pan Janusz

Życzę elblążanom, aby trafili szóstkę w totka, by znaleźli czterolistną koniczynkę na szczęście, zawsze warto dać szanse losowi. Życzę również dużo zdrowia, abyście też mieli dostateczne fundusze na realizację marzeń, pragnień i potrzeb.
 


Pan Ireneusz

Życzę Wam tylko zdrowia, bo to jest najważniejsze od serca. Abyście tak jak moja rodzina jednoczyli się przy wspólnym stole. A nie życzę Wam pocałunków z wąsatymi wujkami, bo ja tego nigdy nie lubiłem.
 


Pani Agnieszka z synkiem Kajetanem

Z okazji świąt Wielkiejnocy życzymy wszystkim dużo zdrowia, które jest najważniejsze, jak ma się zdrowie, to ma się wszystko, czego potrzeba. Życzę wam wszystkiego dobrego, radości i aby ten nasz Elbląg był coraz ładniejszy.
 


Pani Danuta

W te święta życzmy sobie życzliwości, ciepła, radości i miłości. Abyśmy byli na siebie bardziej otwarci, byłoby wtedy cudownie.
 


Pan Jan

Zdrowie jest najważniejsze, więc z okazji Wielkanocy życzę wam właśnie tego. W tej chwili społeczeństwo jest podzielone, dlatego życzę nam jedności i miłości.
 


Pani Agata

Życzę wszystkim, abyśmy w tym szale przygotowań do świąt Wielkiejnocy znaleźli czas dla siebie, abyśmy poświęcili chwilę na relaks. By święta spędzone były wspólnie z bliskimi.
 


Pani Iza

Klasycznie życzę wam spełnienia marzeń, dużo zdrowia, pomyślności, pogody ducha, sukcesów osobistych i zawodowych, jest to bardzo istotne, jeśli się spełniamy, to do pełni szczęścia brakuje nam tylko zdrowia. Smacznego jajka i mokrego dyngusa, bo obyczajem jest, że jeśli w lany poniedziałek zostaniemy polani wodą, będziemy mieli wszelkie powodzenie. Życzę wszystkim również pięknej pogody i wiosennej aury, abyście spędzili czas w gronie rodziny.
 


Zosia i Kasia

Życzymy wszystkim maturzystom, aby matury się odbyły, aby wam dobrze poszło i połamania długopisów. Tym młodszym i starszym życzymy dużo zdrowia, mniej smogu, bo w Elblągu jest z tym różnie, spełnienia marzeń, smacznego jajka i najedzenia się. Mokrego dyngusa, bo pogoda nam dopisuje i oby tak dalej.

Monika Siuciak
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Kulson
  Poniedziałek, 22.04

  Ołowek co słychać?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.